PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES! Izrāde-darbnīca bērniem "Plastmasas huligāni"

Sākas: Piektdiena, 7. februāris  

7. februārī, plkst. 13:30  Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (Atbrīvošanas alejā 115, Inženieru fakultātē, 111. auditorijā) notiks izrāde-darbnīca bērniem "Plastmasas huligāni". 

Tie ir visur – uz ielām tēlo mazus ežus, peldas okeānos kā medūzas un slēpjas kokos kā putni. Viņu mazās mikrodaļiņas jautri dzīvojas mūsu vēderos. Viņi ir plastmasas maisiņi. Mums katram tie saburzīti un nepieskatīti guļ kādā atvilknē vai krājas maisiņu maisiņos. Viņiem tur ir garlaicīgi un kādā brīdī, kad tie kļūst pavisam nevajdzīgi un aizmirsti, sāk darīt blēņas. Bet kas būtu ja mēs par viņiem rūpētos tā pat kā rūpējamies par sevi vai sev tuvajiem?

Teātra apvienība ‘”PERFOrācija” izveidojusi izrādi bērniem pēc Agneses Vanagas grāmatas “Plastmasas huligāni” (izdevniecība “Jānis Roze”) motīviem. Grāmata stāsta par divu apņēmīgu brāļu cīņu ar plastmasas maisiņiem. Sadarbībā ar “Plastmasas pārstrādes studiju” izrāde reizē ir arī darbnīca, kurā kopā ar aktieriem, bērniem ir iespēja pašiem izpausties un pārstrādāt plastmasas atkritumus. Izrādes radošajā komandā ir apvienības “PERFOrācija” mākslinieces Pamela Butāne un Beatrise Zaķe, aktieri Elizabete Skrastiņa, Rihards Zelezņevs un Kārlis Tols, kostīmu māksliniece Inga Apine. Izrādē spēlē - Elizabete Skrastiņa, Rihards Zelezņevs, Kārlis Tols, Izrāde paredzēta pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem.

Izrādes ilgums 1 stunda 20 minūtes.

Izrādes atbalstītāji un sadarbības partneri: Kaņepes Kultūras centrs, Valsts Kultūrkapitāla fonds, British Council Latvia, Latvijas Kultūras akadēmija, Plastmasas pārstrādes studija.

Papildu informācijai: Beatrise Zaķe telefons: 29153506 e-pasts: perforaacija@gmail.com https://www.facebook.com/PERFOracija/

BRĪVU VIETU NAV! E-pasts saziņai perforaacija@gmail.com

PDF Informācija

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu