Diskusija par stratēģisko komunikāciju

Sākas: Trešdiena, 13. novembris  

13. novembrī plkst. 11:30-13:00 124. auditorijā notiks diskusija “Stratēģiskā komunikācija. NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrs”.

Diskusijas paneļa dalībnieki: Linda Curika (NATO), eksperts no Vidzemes Augstskolas - rektors Gatis Krūmiņš un projekta sejas – Vidzemes Augstskolas studenti Keita un Niks.

Latvija šogad atzīmē 15 gadus kopš iestāšanās Ziemeļatlantijas līguma organizācijā jeb NATO. Pati alianse šogad atzīmē jau 70.gadskārtu. Lai gan Latvijā iedzīvotāji kopumā ir noskaņoti pozitīvi un atbalsta Latvijas dalību NATO, tomēr divas svarīgas auditorijas grupas – sievietes un jauni cilvēki – ir maz informēti par NATO, tai skaitā jaunieši šo organizāciju nereti asociē ar karošanu, militāru iejaukšanos, un daudz mazāk izprot NATO lomu kā miera un drošības uzturētājiem.

Tāpēc 2019.gadā Vidzemes Augstskola kopā ar Latvijas Reģionu Televīziju “ReTV” īsteno NATO Publiskās diplomātijas divīzijas atbalstītu projektu, kura ietvaros īsteno virkni aktivitāšu. Visu vasaru divi Vidzemes Augstskolas studenti, Keita un Niks, kopā ar ReTV filmēšanas komandu tikušies ar NATO pārstāvjiem Latvijā, viesojušies bruņoto spēku bāzēs, intervējuši un uz savas ādas piedzīvojuši, ko tad Latvijai nozīmē būt par daļiņu no NATO. Keitas un Nika pieredze nu tiek apkopota četros raidījumos, kuri ReTV kanālā tiks demonstrēti, sākot no oktobra vidus. Projekta ietvaros tiek organizēta diskusija arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā.

 

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu