Login   |   Register

Departments

Rectorate

Position Name, Surname E-mail Phone Address
Rector Iveta Mietule Iveta.Mietule@rta.lv 28328091 Atbrīvošanas aleja 115, room 323
Rector`s Assistant Ilze Kukule ilze.kukule@rta.lv 28325368 Atbrīvošanas aleja 115, room 323
Executive Director Andris Skredeļs Andris.Skredels@rta.lv 27884555 Atbrīvošanas aleja 115, room 326
Vice Rector for Studies Angelika Juško-Štekele angelika.jusko-stekele@rta.lv 29392129 Atbrīvošanas aleja 115, room 318
Deputy Rector for Cooperation and Development Gunārs Strods Gunars.Strods@rta.lv 29631948 Atbrīvošanas aleja 115, room 325
Personal Data Security Manager Roberts Glaudiņš Roberts.Glaudins@rta.lv 26143360 Atbrīvošanas aleja 115, room 325
Information System Security Manager Mihails Kijaško Mihails.Kijasko@rta.lv 26625775 Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)

Senate

Position Name, Surname E-mail Phone Address
Chair Vladislavs Malahovskis vladism@inbox.lv -
Vice-Chair Aivars Kaupužs Aivars.Kaupuzs@rta.lv -
Secretary Iveta Volkova iveta.volkova@rta.lv 26695553 -

Academic Assembly

Position Name, Surname E-mail Phone Address
Chair Gunārs Strods Gunars.Strods@rta.lv 29631948 -
Vice Chair Andris Martinovs andris.martinovs@rta.lv 28325519 -
Secretary Sandra Murinska Sandra.Murinska@rta.lv 26156880 -
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2016 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz helpdesk@rta.lv