Ik gadu pavasarī RTA studiju programmasApģērbu dizains un tehnoloģijastudenti tiek aicināti pieteikt savas tērpu kolekcijas Starptautiskajam jauno modes dizaineru konkursam “Apkalbos”, ko rīko kolēģi no Kauņas Lietišķo Zinātņu universitātes.

Latviju konkursā pārstāvēja Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studiju programmas Apģērbu dizains un tehnoloģija studente (šobrīd jau absolvente)Valija Gilučeun viesdocētājaZelma Pīgožnear kopīgu kolekciju "Natural Naturalness".

3.kursa studenteValija Gilučetērpu kolekciju no kaņepju šķiedras drānas izstrādāja un prezentēja savā kvalifikācijas darbā. Konkursam tā veiksmīgi tika papildināta ar krāsainiem aksesuāriem – dabīgās ādas somām no Zelma Kraft zīmola, kuru autore ir RTA vieslektore un studiju programmas Apģērbu dizains un tehnoloģija absolventeZelma Pīgožne, tā, kopā radot ilgtspējīgas modes kolekciju "Natural Naturalness", ko atzinīgi novērtēja arī konkursa žūrija.

Pasākuma dalībnieces ar gandarījuma sajūtu atskatās uz iespaidīgo notikumu, atzīst, ka gūta nozīmīga pieredze, godam parādīts savs veikums, pateicas Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijai par atbalstu.

Arī mēs sveicam un lepojamies!

Vairāk informācijas:https://nas.focusstudio.lt/sharing/Fw11IpSBi