Struktūrvienības

Ķīmijas, bioloģijas un biotehnoloģiju pētnieciskais centrs

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Inženieris Inese Bernāne Inese.Bernane@rta.lv 26365562 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF)

Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pētniecības centrs

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Vadošais pētnieks Artis Teilāns Artis.Teilans@rta.lv 26529669 Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC), 207.telpa
Vadošais pētnieks Pēteris Grabusts Peteris.Grabusts@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)
Pētnieks Sergejs Kodors Sergejs.Kodors@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)
Pētnieks Imants Zarembo Imants.Zarembo@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)
Laborante Gundega Bēriņa Gundega.Berina@rta.lv +371 29225497 Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)
Laborants Aigars Laduševs Aigars.Ladusevs@rta.lv -

Metālapstrādes un mehatronikas pētnieciskais centrs

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Vadošais pētnieks Andris Martinovs Andris.Martinovs@rta.lv 28325519 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 114.telpa
Inženieris Guntis Kolčs Guntis.Kolcs@rta.lv 26199851 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 114.telpa
Inženieris Dainis Kļaviņš Dainis.Klavins@rta.lv 20228868 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 114.telpa
Inženieris Edgars Zaicevs Edgars.Zaicevs@rta.lv 29770589 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 114.telpa
Inženieris Ritvars Rēvalds Ritvars.Revalds@rta.lv -
Inženieris Kārlis Pīgožnis Karlis.Pigoznis@rta.lv 22477815 -

Ģeotehnoloģiju un ekoindustrijas pētnieciskais centrs

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Vadošais pētnieks Jānis Prols Janis.Prols@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115, (k-4) Laboratorijas 019, 020, 021
Pētnieks Edgars Čubars Edgars.Cubars@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115, (k-4)
LZP eksperts, vadošais pētnieks Gotfrīds Noviks Gotfrids.Noviks@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115, (k-4)
Vadošais pētnieks Ziedonis Miklašēvičs Ziedonis.Miklasevics@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115, (k-4)
Inženieris (ilgstoša prombūtne) Samanta Gaile Samanta.Gaile@rta.lv -
Laborants Dana Gricika Dana.Gricika@rta.lv Pils iela 23A

Fizikālo procesu un lāzertehnoloģiju pētnieciskais centrs

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Vadošais pētnieks Ļubamirs Lazovs Lyubomir.Lazov@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF)
Inženieris Imants Adijāns Imants.Adijans@rta.lv -
Laborants Kristiāns Geršebeks Kristians.Gersebeks@rta.lv -

Juridiskās prakses un profesionālās pilnveides un prakses centrs

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Nav piesaistītu darbinieku
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.