Struktūrvienības

Rektorāts

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas rektore Iveta Mietule Iveta.Mietule@rta.lv 29273350 Atbrīvošanas aleja 115, 323.telpa
Pieņemšanas laiks: Pirmdienās no plkst. 11.30 līdz 12.30
Rektores palīdze Ilze Kukule Ilze.Kukule@rta.lv 28325368 Atbrīvošanas aleja 115, 323.telpa
Studiju un zinātņu prorektore Angelika Juško-Štekele Angelika.Jusko-Stekele@rta.lv 29392129 Atbrīvošanas aleja 115, 318.telpa
Pieņemšanas laiks: Otrdienās no plkst. 10.00 līdz 12.00
Izpilddirektors Kristaps Gailis Kristaps.Gailis@rta.lv 20200707 Atbrīvošanas aleja 115, 307.telpa
Rektores vietniece sadarbības un attīstības jautājumos Iveta Graudiņa Iveta.Graudina@rta.lv 26442850 Atbrīvošanas aleja 115, 225.telpa
Personu datu aizsardzības pārvaldnieks Roberts Glaudiņš Roberts.Glaudins@rta.lv 26143360 Atbrīvošanas aleja 115, 325.telpa
Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājs Mihails Kijaško Mihails.Kijasko@rta.lv 26625775 Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)

Senāts

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Senāta priekšsēdētājs Vladislavs Malahovskis Vladislavs.Malahovskis@rta.lv 29140983 -
Senāta priekšsēdētāja vietnieks Aivars Kaupužs Aivars.Kaupuzs@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115, 203.telpa
Senāta sekretāre Iveta Volkova Iveta.Volkova@rta.lv 26695553 Atbrīvošanas aleja 115, 319.telpa

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Satversme

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Satversmes sapulces priekšsēdētāja vietnieks Andris Martinovs Andris.Martinovs@rta.lv 28325519 -
Satversmes sapulces sekretāre Sandra Murinska Sandra.Murinska@rta.lv 26156880 -
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.