Autorizēties   |   Reģistrēties

Senāta priekšsēdētājs

Asociētais profesors, Dr.hist.,
Vladislavs Malahovskis

vladism@inbox.lv

Senāta sekretāre

Iveta Volkova
iveta.volkova@rta.lv
26695553
Atbrīvošanas aleja 115, 319.telpa

Senāta priekšsēdētāja vietnieks

Docents, Dr.paed.,
Aivars Kaupužs

Aivars.Kaupuzs@rta.lv
Atbrīvošanas aleja 115, 203.telpa
0000-0002-1460-8864

Senāta sastāvs

Ekonomikas un pārvaldības fakultātes pārstāvji:

Irēna Silineviča, Dr.sc.ing. profesore, e-pasts: Irena.Silinevica@rta.lv

Iveta Dembovska, Mg.oec. lektore, e-pasts: Iveta.Dembovska@rta.lv

Inta Kotāne, Mg.oec. lektore, e-pasts: Inta.Kotane@rta.lv

Līga Mazure, Dr.iur. asoc.profesore, e-pasts: Liga.Mazure@rta.lv

 

Inženieru fakultātes pārstāvji:

Artis Teilāns, Dr.sc.ing. profesors, e-pasts: Artis.Teilans@rta.lv

Andris Martinovs, Dr.sc.ing. profesors, e-pasts: Andris.Martinovs@rta.lv

Pēteris Grabusts, Dr.sc.ing. profesors, e-pasts: Peteris.Grabusts@rta.lv

Rasma Tretjakova, Dr.biol. docente, e-pasts: Rasma.Tretjakova@rta.lv

Sergejs Kodors, Dr.sc.ing. docents, e-pasts: Sergejs.Kodors@rta.lv

 

Izglītības, valodu un dizaina fakultāte pārstāvji:

Aina Strode, Dr.paed. asoc.profesore, e-pasts: Aina.Strode@rta.lv

Mārīte Opincāne, Dr.philol. docente, e-pasts: Marite.Opincane@rta.lv  

Sanita Lazdiņa, Dr.philol. profesore, e-pasts: Sanita.Lazdina@rta.lv

Ēriks Kalvāns, Dr.psych. docents, e-pasts: Eriks.Kalvans@rta.lv

Svetlana Ušča, Dr.paed. docente, e-pasts: Svetlana.Usca@rta.lv

Svetlana Iļjina, Mg.philol. lektore, e-pasts: Svetlana.Iļjina@rta.lv

Diāna Apele, Mg.art. Mg.paed. lektore, e-pasts: Diana.Apele@rta.lv

 

Vispārējā personāla pārstāvis:

Iveta Mietule, Dr.oec. profesore, RTA rektore, e-pasts: Iveta.Mietule@rta.lv

 

Studējošo pārstāvji:

Verners Paura, Ekonomikas un pārvaldības fakultātes pārstāvis, e-pasts: verneriks@inbox.lv 

Sandis Rimša, Inženieru fakultātes pārstāvis, e-pasts: sandis.rimsa@gmail.com

Kaspars Miezis, Inženieru fakultātes pārstāvis, e-pasts: Kaspars.Miezis@rta.lv

Sandis Proms, Ekonomikas un pārvaldības fakultātes pārstāvis, e-pasts: promssandis@gmail.com

Diāna Rēvalde, Izglītības, valodu un  dizaina fakultātes pārstāve, e-pasts: puzule.diana@gmail.com 

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2016 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz helpdesk@rta.lv