Autorizēties   |   Reģistrēties

RTA Senāta Nolikumu pārskatīšanas komisija

komisijas priekšsēdētājs:  senators Vladislavs Malahovskis (e-pasts: Vladislavs.Malahovskis@rta.lv),

komisijas locekļi: senators Artis Teilāns, senators Pēteris Grabusts, senators Aivars Kaupužs, senators Sandis Proms,

pieaicinātie:

  • studiju un zinātņu prorektore Angelika Juško-Štekele,
  • Studiju daļas vadītāja Alvīne Kazinika,
  • rektora vietnieks sadarbības un attīstības jautājumos Gunārs Strods,
  • Ekonomikas un vadības fakultātes dekāna p.i. Iluta Arbidāne,
  • Izglītības, valodu un dizaina fakultātes dekāns Jānis Dzerviniks,
  • Inženieru fakultātes dekāne Ērika Teirumnieka,
  • juriskonsults Imants Plešners,
  • juriste Inese Novika.

 

RTA Senāta Administratīvā un budžeta komisija

komisijas priekšsēdētāja: senators Andris Martinovs (e-pasts: Andris.Martinovs@rta.lv),

komisijas locekļi:

  • senatore Iveta Mietule,
  • senators Edmunds Teirumnieks,
  • senatore Svetlana Ušča,
  • senatore Inta Kotāne.

 

RTA Senāta Zinātņu komisija

komisijas priekšsēdētājs: senators Artis Teilāns (e-pasts: Artis.Teilans@rta.lv),

komisijas locekļi:

  • senatore Sanita Lazdiņa,
  • senators Sergejs Kodors,
  • senatore Mārīte Opincāne,
  • senatore Rasma Tretjakova,
  • senatore Līga Mazure.

 

RTA Senāta Studiju komisija

komisijas priekšsēdētāja: senatore Aina Strode (e-pasts: Aina.Strode@rta.lv),

komisijas locekļi:

  • senatore Diāna Apele,
  • senatore Svetlana Iļjina,
  • senators Ēriks Kalvāns,
  • senatore Iveta Dembovska,
  • Senators Kaspars Miezis.

 

RTA Senāta komisija studiju programmas licencēšanas un akreditācijas jautājumos

komisijas priekšsēdētājs: senatore Mārīte Opincāne (e-pasts: Marite.Opincane@rta.lv),

komisijas locekļi:

  • senatore Aina Strode,
  • senators Artis Teilāns,
  • senatore Inta Kotāne,
  • senators Pēteris Grabusts,
  • senatore Diāna Rēvalde.

 

RTA Senāta Studējošo komisija

komisijas priekšsēdētājs: senatore Iveta Mietule (e-pasts: Iveta .Mietule@rta.lv),

komisijas locekļi:

  • senatore Diāna Rēvalde,
  • senators Verners Paura,
  • senators Sandis Rimša,
  • senators Sandis Proms,
  • senators Kaspars Miezis.

 

RTA Senāta komisija docentu, asociēto profesoru un profesoru vēlēšanām iesniegto dokumentu izvērtēšanai

komisijas priekšsēdētāja: senatore Irēna Silineviča (e-pasts: Irena.Silinevica@rta.lv),

komisijas locekļi:

  • senatore Sanita Lazdiņa,
  • senatore Iveta Mietule,
  • senators Pēteris Grabusts,
  • senatore Aina Strode.
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2016 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz helpdesk@rta.lv