Pažnovērtējuma ziņojums Studiju virziens „Izglītība, pedagoģija un sports” Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programma "Reliģijas pedagoģija"

II. Studiju programmas raksturojums

15. Studiju programmas absolventu nodarbinātības perspektīvas
 

Otrā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmā “Reliģijas pedagoģija” imatrikulē studējošos pēc profesionālās augstākās pedagoģiskās izglītības ieguves.  Pamatā visi programmas studenti jau ir praktizējoši skolotāji, kuri papildus māca kristīgo mācību vai ētiku savā skolā. Daudzi vada arī fakultatīvās nodarbības kristīgajā mācībā, darbojas kā katehēti. Tāpēc programmas studenti faktiski jau ir iekļauti darba tirgū skolotāja profesijā ar motivāciju iegūt papildus specialitāti. Tā kā pēdējos gados studētgribētāju skaits programmā “Reliģijas pedagoģija” ir mazinājies, reflektantu uzņemšana notiek reizi divos gados. Izejot no iepriekšminētā, absolventu nodarbinātības perspektīvas ir ciešā korelācijā ar reflektantu pieteikumiem studijām programmā.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu