Publiskā lekcija studiju virziena “Tiesību zinātne” studējošajiem

Sākas: Piektdiena, 22. oktobris 10:00   Beidzas: 12:00

22. oktobrī plkst.10.00.–.12.00 Zoom platformā Tiesību virziena studentiem paredzēta publiskā lekcija “Tiesu sistēma, Augstākās tiesas loma tiesu sistēmā. Augstākās tiesas Senāta atziņas kā resurss studentu pētniecisko darbu veikšanai.”

Tiek aicināti piedalīties visu kursu Tiesību virziena studējošie: 1.līmeņa profesionālās programmas studenti, akadēmiskās bakalaura studiju programmas studenti, maģistranti, pasniedzēji, kā arī citu studiju virzienu studenti, kuriem interesē jurisprudences jautājumi.

Pasākuma saturs:

1.daļa. Tiesu sistēma un Augstākās tiesas loma tiesu sistēmā, Augstākās tiesas funkcijas, statistikas dati, tiesneša amats un kā kļūt par tiesnesi (Baiba Kataja, Augstākās tiesas Komunikācijas nodaļa).

2.daļa. Par resursiem augstskolas pētniecisko darbu veikšanai; kā var sasaistīt Senāta atziņas ar ECT, EST; kā notiek Senāta atziņu arhīva veidošana (Anita Zikmane, Augstākās tiesas Judikatūras un zinātniski analītiskās nodaļas vadītāja).

Reģistrācijas saite:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZAsduivpjMrHNCQMBWJR8UfQC_og57h43D9

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.