Grāmatas “Burtu vuoceleite” atvēršanas svētki

Sākas: Sestdiena, 25. septembris  

Sestdien, 25.09.2021. plkst. 14:00  Viļānu Novadpētniecības muzejā notiks grāmatas latgaliešu valodā "Burtu vuoceleite" (teksta autore I. Jugane-Atpile, māksliniece I. Širiņa) atvēršanas svētki, kā arī mākslinieces Ievas Širiņas grāmatas ilustrāciju izstādes atklāšana.

Programmā: 

  • Tikšanās ar mākslinieci Ievu Širiņu
  • Grupas "Bez nosaukuma" muzikālie priekšnesumi
  • Grāmatas dāvināšana pasākuma apmeklētājiem

Ieva Širiņa un Ineta Atpile-Jugane ir RTA absolventes. Ievas Širiņas maģistra darba projekts – grāmatas grafikas dizains tika papildināts ar dzejnieces Inetas Atpiles-Juganes sacerētajām rindām, un rezultātā ir izdota krāsaina lasāmgrāmata latgaliešu valodā, kura tiks dāvināta bibliotēkām, skolām, pirmskolas izglītības iestādēm un RTA viesiem.

Interesenti laipni aicināti piedalīties.

Pasākuma laikā lūgums ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus

Izdevums sagatavots ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Izglītības, valodu un dizaina fakultātes Reģionālistikas zinātniskā institūta finansiālo atbalstu. Projekts tiek realizēts ar Latgales reģiona attīstības aģentūras, Valsts kutūrkapitāla fonda un AS “Latvijas valsts meži” finansiālo atbalstu.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.