Tiešsaistē Eiropas Zinātnieku nakts - www.zinatniekunakts2021.lv

Sākas: Piektdiena, 30. aprīlis  

2021. gada 30. aprīlī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija piedalīsies pasākumā "Eiropas Zinātnieku nakts" par tēmu "Zinātnes daudzveidība nākotnei".

www.zinatniekunakts2021.lv

PDF RTA Eiropas Zinātnieku nakts PROGRAMMA

Projekta galvenais mērķis ir veicināt plašākas sabiedrības, jo īpaši jauniešu, informētību par zinātni, kā arī iepazīstināt sabiedrību ar zinātnieka profesiju; parādīt tādu zinātņu ietekmi kā dabas zinātnes, sociālās zinātnes un humanitārās zinātnes ikdienas cilvēka dzīvē; tuvināt pētniekus Latvijas sabiedrībai un celt interesi par pētniecību. Pasākumu mērķis ir veicināt pētnieku profesijas atpazīstamību un rādīt to lomu Latvijas sabiedrībai. Eiropas Zinātnieku Nakts laikā vairāki interesanti un interaktīvi pasākumi tiks organizēti Rīgā, Jelgavā, Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Salaspilī, Rēzeknē, Daugavpilī, aptverot visu Latvijas teritoriju. Šī gada sauklis: “Zinātnes daudzveidība nākotnei” stāstot, ka zinātniskie pētījumi ir vērsti labākai nākotnei un rādot zinātnes jomu daudzveidību no sociālajām, humanitārajām, medicīnas, fizikas, ķīmija, bioloģija līdz pat sociālajām zinātnēm. Projekts atbalstīs pētnieku sabiedrības atpazīstamību, arī Apvārsnis 2020 projektu, sevišķi, Marijas Skłodowskas - Kirī aktivitāšu atpazīstamību un zinātni kopumā.

ERAF projekts Nr.1.1.1.5/20/A/002 Eiropas Zinātnieku nakts 2020

 
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.