Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija aicina uz Informācijas dienu

Sākas: Piektdiena, 9. aprīlis  

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) aicina skolēnus, vecākus, skolotājus uz Informācijas dienu š.g. 9. aprīlī plkst. 10.00. Pasākums noritēs virtuāli, precīzāka informācija sekos vēlāk.

Taču jau šobrīd ir iespēja vairāk uzzināt par akadēmiju,  plašo studiju piedāvājumu, ielūkojoties akadēmijas telpās, apskatīt RTA Inženieru fakultāti virtuālajā tūrē https://www.rta.lv/inzenieru_fakultate_360

Ikviens interesents aicināts uzdot sev aktuālos jautājumus par studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem, budžeta vietām RTA sociālajā tīklā www.facebook.com/Rezeknes.Tehnologiju.akademija, rakstot uz e-pastu: san@rta.lv vai zvanot pa tālr. 26656553.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija šobrīd ir 6. lielākā valsts dibinātā augstākās izglītības iestāde, kurā studē pāri par 1650 studējošajiem, pirmā līmeņa, bakalaura, maģistra un doktora studiju programmas trijās fakultātēs – Ekonomikas un pārvaldības, Inženieru, Izglītības valodu un dizaina. 74% studējošo studē par valsts finansētajiem budžeta līdzekļiem. 

 

Kontaktinformācija:

e-pasts: san@rta.lv,

tālr. 26656553.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu