Ziemeļvalstu dienas Rēzeknē. Izstādes “Ziemeļvalstu ilgtspējīgās pilsētas” atklāšana

Sākas: Ceturtdiena, 24. septembris 16:00  

Ik rudeni Ziemeļvalstu vēstniecības Latvijā, Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā un Dānijas Kultūras institūts Igaunijā, Latvijā un Lietuvā organizē Ziemeļvalstu dienas kādā no Latvijas reģioniem. Šī gada septembrī Ziemeļvalstu dienas notiek Rēzeknē, lai veidotu ciešāku sadarbību ar pilsētas pašvaldību, stiprinātu reģionālo sadarbību, veidotu regulāru un koordinētu dialogu un rastu iespēju dalīties ar Ziemeļvalstu labās prakses piemēriem.

24. un 25. septembrī Rēzeknē viesosies Ziemeļvalstu delegācija - Dānijas vēstnieks Flemings Stenders, Norvēģijas vēstnieks Kristians Ēdegors, Somijas vēstniece Rīta Korpivāra, Zviedrijas vēstniece Kārina Hēglunde, Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā direktors Stēfans Ēriksons un Dānijas kultūras institūta vadītājs Simons Holmbergs, lai Ziemeļvalstu dienu ietvaros tiktos ar Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāju Aleksandru Bartaševiču un pašvaldības pārstāvjiem, pārrunātu savstarpēju kontaktu pilnveidošanu un reģionālās sadarbības veicināšanu.

24. septembrī plkst.16.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, Atbrīvošanas alejā 115, 2. stāvā (centrālā ēka) notiks izstādes atklāšana “Ziemeļvalstu ilgtspējīgās pilsētas”. To Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijai dāvina Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā. Šī informatīvā izstāde demonstrē aktuālākos risinājumus, ko mūsdienu pilsētvidē radījuši Ziemeļvalstu arhitekti un inženieri.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu