Autorizēties   |   Reģistrēties

Medijpratības vasaras nometne Latgales vidusskolēniem un skolotājiem „Eksperts medijpratībā jeb jaunietis jaunietim par medijpratību”

Sākas: Trešdiena, 21. augusts   Beidzas: Ceturtdiena, 22. augusts

No 21. līdz 22. augustam Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notiks medijpratības vasaras nometne Latgales vidusskolēniem un skolotājiem „Eksperts medijpratībā jeb jaunietis jaunietim par medijpratību”. Nometne tiek organizēta sadarbībā ar Kultūras ministriju.

Nometnē piedalīsies jaunieši no astoņām Latgales vidusskolām – Aglonas vidusskolas, Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas, Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas, Baltinavas vidusskolas, Kārsavas vidusskolas, Zilupes vidusskolas, Ludzas pilsētas ģimnāzijas un Krāslavas Valsts ģimnāzijas. Pēdējās piecas no tām atrodas pierobežā.

Šis ir jau trešais Kultūras ministrijas un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas sadarbības pasākums Latgales iedzīvotāju medijpratības veicināšanai. 2017. gadā sadarbībā ar British Council Rēzeknē norisinājās konference „Pierobeža un (ne)sasniedzamie: pedagogu un žurnālistu loma medijpratības stiprināšanā” un medijpratību veicinošs radošais seminārs skolu jauniešiem „365 dienas ar masu medijiem”.

Vairāk informācijas: te

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2016 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu