Partneris Sadarbības veids Sadarbības apraksts
  1. Imagine Academy no 2007.
  2. DreamSpark Premium no 02.2006.
  1. Programmas ietvaros ir pieejami vairāki simti e-apmācības kursu un to apguves vide.
  2. DreamSpark Premium nodrošina akadēmiskajām laboratorijām, mācību spēkiem un studējošajiem iespēju izmantot vismodernākās tehnoloģijas: Microsoft izstrādes rīkus, serverus un platformu komplektus. Īpašas programmas licences ļauj abonentiem instalēt programmatūru visos datoros apmācības un zinātniskos nolūkos. Inženieru fakultātes studējošie, kuri pieteikušies mācību kursiem, kurus piedāvā fakultāte, drīkst programmatūru lejupielādēt, lai instalētu to savos datoros un izmantotu studiju darbu vai personīgo projektu izstrādāšanā
Cisco Networking Academy no 05.2007.
Studentiem ir iespēja izmantot CISCO tiešsaistes mācību materiālus, programmatūru un aparatūru mācību kursu ietvaros.
MikroTik Academy Program no 04.2012.

Sadarbības ietvaros ar SIA „Mikrotīkls” atbalstu izdevās gan nodrošināt studentus ar iekārtām, kas ir nepieciešamas studiju kursa apguvei, gan arī uzlabot RTA datoru tīklu un nodrošināt datu pieslēgumu RTA katlu mājas pārvaldībai. Studentiem ir iespēja izmantot MikroTik maršrutētājus, mācību procesa un kursa beigās kārtot MTCNA sertifikācijas testu uz vietas.

INFO Sadarbības aktualitātes

Biedrs no 07.2006.
ECDL centrs no 07.2006.

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) apvieno nozares vadošos uzņēmumus un organizācijas, kā arī IKT profesionāļus – kopumā vairāk nekā 150 biedrus.

LIKTA ir viena no ietekmīgākajām un aktīvākajām Latvijas profesionālajām asociācijām, savas darbības laikā spējot risināt dažādus nozarei svarīgus un aktuālus jautājumus. Izmantojot asociācijai pieejamos resursus, tās biedriem ir iespēja iegūt un panākt to, ko individuāli izdarīt ir ļoti grūti.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.