Autorizēties   |   Reģistrēties

Esošie studenti decembrī saņems atjaunotās Swedbank ISIC student kartes.

Kad atjaunos? -  Swedbank ISIC student kartes tiks atjaunotas decembra laikā. Vecā Swedbank ISIC student karte ir derīga līdz decembra beigām.

Kur varēs saņemt?–Karti varēs saņemt bankas filiālē vai savā pasta kastītē atkarībā no tā, kasir norādīts kā saņemšanas vieta. Saņemšanas vietu var pārbaudīt internetbankas sadaļā “Manas kartes”.

Cik ilgi būs derīga jaunā karte?  - Jaunā ISIC Swedbank studenta karte būs derīga līdz 2016. gada decembrim.

Kāda būs kartes cena? - Atjaunošanas maksa par karti – 4,98 EUR. Piegāde pa pastu – bez maksas!

Jaunas ISIC Swedbank student kartes pieteikšana

Kā pieteikties? -  Swedbank ISIC student karti jebkurā laikā var pieteikt, aizpildot pieteikuma formu Swedbankmājaslapāwww.swedbank.lv/jauniesiem vai kādā no Swedbank filiālēm – līdzi jāņem pases izmēra fotogrāfija un izziņa no skolas.

Cik ilgi karte būs derīga? - Kartes derīguma termiņš ir 16 mēneši (max) no esošā gada septembra līdz nākamā gada decembrim.

Kāda būs kartes cena?  - Pirmā kursa studentiem pirmo mācību gadu karte ir bezmaksas, atjaunošanas maksa par karti – 4,98 EUR.

Kad karte būs gatava? -  Swedbank ISIC student karti izgatavo pēc imatrikulācijas augstskolā. Parasti 7 dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas vai aiznākamajā dienā, piesakoties filiālē.

Kur varēs saņemt? -  ISIC Swedbank karti iespējams saņemt izvēlētajā Swedbank filiālē (Bankas filiāļu saraksts) vai ar pasta starpniecību savā pasta kastītē.

N.B. Ja kartei filiālē esat pieteikušies individuāli, saņemot to, līdzi nepieciešama izziņa no skolas, kas apliecina studenta statusu.

Kas ir ISIC karte?

-  ISIC Swedbank karte vienlaikus ir oficiālā Rēzeknes Augstskolas studentu apliecība, ISIC starptautiska atlaižu karte un maksājumu karteVISA – bezmaksas karšu norēķini Latvijā un ārzemēs, iespēja iepirkties internetā.  ISIC nodrošina 500 atlaižu vietas Latvijā un vairāk kā 40 000 atlaides visā pasaulē. Iespēja apliecināt studenta statusu visur pasaulē.

Vairāk par ISIC Swedbank karti šeit un ISIC atlaidēm šeit.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;