Taylor & Francis eBooks platformas resursu izmēģinājums

Līdz 31.oktobrim pieejams Taylor & Francis eBooks platformas resursu izmēģinājums, kas piedāvā plašu zinātņu, tehnoloģiju, inženierzinātņu, medicīnas, humanitāro un sociālo zinātņu e-grāmatu kolekciju.

www.taylorfrancis.com

Netiek nodrošināta attālinātā pieeja. Lasīšanai online pieejamas grāmatas, kuras atzīmētas ar zaļu ķeksīti.

Ar Covid -19 saistītie raksti Taylor & Francis platformā brīvi pieejami: https://taylorandfrancis.com/coronavirus/

Infobase resursu izmēģinājums

Infobase ir viens no Amerikas vadošajiem drukāto un tiešsaistes uzziņu materiālu izdevējiem skolām un bibliotēkām. Produkti datubāzē aptver plašu priekšmetu klāstu: vēsture, zinātne, tehnoloģijas, literatūra, veselība, sociālie jautājumi u.c., sniedzot un skaidrojot informāciju kontekstā rakstu un video formātā.

Infobase resursu izmēģinājums pieejams līdz 30.09.2020.

http://online.infobaselearning.com/Direct.aspx?aid=279964&pid=WE00

Pieejas paroles tiek izsniegtas lasītavā vai rakstot uz biblioteka@rta.lv    

 

Russian Journals Online resursi

Tiek piedāvāta pieeja Russian Journals Online resursu Open Access žurnāliem. Žurnālu tematiskās kolekcijas ietver tādas nozares kā inženierzinātne, ekonomika, informāciju tehnoloģijas, ķīmija, fizika, pārtikas rūpniecība, izglītība, kultūra, māksla, masu mediji, tiesības, u. c.

Izdevumu saraksts:

 https://elibrary.ru/projects/subscription/rus_titles_free.asp 

Lai būtu pieeja pilntekstiem, nepieciešama ielogošanās. Bibliotēkas lasītavā jau ir izveidots lietotāja konts un iespējama piekļuve pilnajiem tekstiem. Bet darbam attālināti katrs lietotājs datubāzē var reģistrēties arī individuāli. 

https://elibrary.ru/defaultx.asp

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu