Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) saknes stiepjas dziļi vēsturē, jo kopš 1925. gada Atbrīvošanas alejā 115 ir bijusi izglītības iestāde, kura laika gaitā mainījusi nosaukumus, bet saglabājusi būtību – izglītot jauniešus un veidot inteliģentāku sabiedrību.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, kas ir katra jaunā profesionāļa staRTA punkts Rēzeknē, ir kā sirds, kas reģionā liek pukstēt zinību, inovāciju un attīstības garam. RTA, tāpat kā Latgales vēstniecība “Gors”, Rēzeknes pilskalns, Rēzeknes baznīcas un daudzi citi objekti ir pilsētas pievienotā vērtība, kas piesaista pilsētas ciemiņus, iepazīstina tos ar tradīcijām un pilsētas garu. Savukārt akadēmija sagatavo nākamos profesionāļus, piedāvājot iegūt konkurētspējīgu izglītību tepat Rēzeknē.

Leģendām apvīts ir pilskalna patronese Rozes stāsts, no kuras vārda cēlies skaistais pilsētas nosaukums. Arī akadēmija cenšas savās tradīcijās iekļaut nelielu daļiņu no šīs leģendas, un ik gadu Zinību dienā RTA 1. kursa studenti cīnās par Rozes un Bruņinieka titulu.

Sveicam mūsu pilsētu svētkos! Aicinām katru apmeklēt Rēzeknes pilsētas svētku laikā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas teritoriju Atbrīvošanas alejā 115 un izbaudīt multimediālas video, lāzeru un gaismu instalācijas. Uzzinot, kāda būs Rēzekne nākotnē. Uzlādējam telefonu un dodamies ceļojumā ar kodu 7_3_7_G. Uz tikšanos!

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Publicitātes foto