Svētku reizē RTA rektore profesore Iveta Mietule vēlēja saglabāt mieru un pārliecību, veiksmi tālākajā karjerā, pateicās par to, ka no visām augstākas izglītības iestādēm Latvijā, jaunieši ir izvēlējušies tieši RTA.

Studiju programmas “Dizains” direktore asociētā profesore Aina Strode norādīja, ka dizains ir klātesošos visās dzīves jomās. “Mēs ļoti lepojamies ar mūsu dizaineru izstrādātajiem maģistra darbiem. Tieši studiju laikā tapusi sagatave izcilās kulināres Antoņinas Masiļūnes pavāru grāmatai. Pavisam drīz grāmata ieraudzīs dienas gaismu un to varēs lasīt jaunā paaudze. Tāpat arī citi izstrādātiem maģistra darbi ir ar pievienoto vērtību,” uzsvēra A. Strode.

Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studiju programmas ,,Finanses” direktore lektore Inta Kotāne visiem absolventiem vēlēja: “Aicinu neapstāties pie sasniegtā. Ticība saviem spēkiem ir svarīgs priekšnosacījums, lai spētu radīt sev tādu dzīvi, kādu vēlamies. Viss, ko mēs piedzīvojam un iemācāmies vienmēr ir ar mums. Noticiet sev. Radiet sev tāda veida dzīvi, kādu vēlētos dzīvot. Izdariet visu, kas jūsu spēkos, uzpūšot sīkās iespēju dzirkstelītes panākumu liesmās. Sapņi ir plāni prātā, bet plāni ir sapņi uz papīra, lai uzsākto un īstenotu nākamos dzīves projektus”.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā jauno studentu uzņemšana sāksies no 5. jūlija, visās pilna laika studiju programmās būs pieejamas valsts finansētās budžeta vietas.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa
E. Pavlovska foto

#
#