RTA rektore profesore Iveta Mietule norāda: “Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija ir sakārtojusi savu teritoriju. Tā ir pievilcīga vieta pašiem rēzekniešiem, tūristiem, un protams, mūs studentiem. Dienesta viesnīcas atrašanās līdzās studiju korpusiem ir būtisks ieguvums, jo savā brīvajā laikā studenti varēs apmeklēt bibliotēku, veikt pētījumus, izmantojot laboratorijās pieejamās mūsdienīgās iekārtas, kā arī taupīt gan laiku, gan resursus uzturoties vienuviet, nemērojot ceļu uz viesnīcu, kas iepriekš atradās Maskavas ielā 22, Rēzeknē”.

Mēbelēti vienvietīgi, divvietīgi, trīsvietīgi vai četrvietīgi moderni numuriņi ar labierīcībām un dušas telpām kopumā varēs uzņemt 146 jauniešus, kuri mācās Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā un studē Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā. Iemītniekiem būs pieejamas dažādas koplietošanas telpas, kas ir piemērotas savstarpējās komunikācijas veicināšanai – virtuves zona katrā stāvā (kur pieejama visa nepieciešamā sadzīves tehnika), telpa studijām, atpūtas zona ar iespēju sportot un izmantot trenažieru zāli, pagalms, autostāvvieta. Ēka ir pievilcīga no ārpuses, tā ir pielāgota cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Visas ēkas apgaismošanas sistēmā ir LED gaismekļi, kas nodrošinās ne tikai labu, bet arī ekonomisku apgaismojumu, arī siltumenerģijas, ūdens, elektroenerģijas resursi tiks izmantoti racionāli. Viesnīca tapusi projekta “Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas dienesta viesnīcas Atbrīvošanas alejā 115, Rēzeknē projektēšana, būvniecība un autoruzraudzība” ietvaros (Nr. 4.2.1.2/18/I/037). Projekta mērķis ir energoefektivitātes paaugstināšana un vieda energovadība RTA dienesta viesnīcas ēkā.

2. septembrī plkst. 11.30 aicinām žurnālistus uz preses konferenci, kurā piedalīsies akadēmijas vadība, būvniecības uzņēmuma SIA "Royal Būve” pārstāvji.

Plkst. 12.00 plānota svinīga dienesta viesnīcas atklāšana, kurā piedalīsies v.e. Latvijas Romas katoļu baznīcas Rēzeknes – Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis, akadēmijas pārstāvji un aicinātie viesi.

Plašāka informācija:
E-pasts: Kristaps.Gailis@rta.lv
Tālr. +371 20200707
Kristaps Gailis
RTA izpilddirektors

Informācija masu medijiem par preses konferenci:
E-pasts: Lolita.Kivleniece-Kuznecova@rta.lv
Tālr. +371 26481995, +371 26656553
Lolita Kivleniece-Kuzņecova
RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja