Stipro skrējiens – aizraujošs izaicinājums, kas saliedē komandu

Svētdiena, 4. jūnijs
28. maijā atpūtas un sporta kompleksā „Zelta Zirgs”, Ķegumā notika Stipro skrējiens. Tradicionāli tajā piedalījās arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) studentu komanda. Šogad tās sastāvā startēja: Normunds Bernāns, Rasma Svikle, Edgars Zaicevs un Kristīne Rabkeviča.

„Betsafe Stipro skrējiens” ir starptautisks pasākums, Austrumeiropā pirmais un vienīgais šāda veida izturības skrējiens, kas ietver skriešanas, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Sportisks izaicinājums, kurā, pārvarot vairākus desmitus mākslīgi un dabīgi radītus šķēršļus, skrienot pa dubļiem un ūdeni, var iemācīties pārvarēt sevi, pārbaudīt savus spēkus un fizisko formu.

RTA studiju programmas „Mehatronika” 5. kursa students Normunds Bernāns Stipro skrējienā piedalījās jau piekto reizi. Viņš atzīst, ka dalība šajā pasākumā ir kļuvusi kā laba tradīcija un iespēja reizi gadā pārbaudīt savu fizisko sagatavotību. Runājot par šī gada komandu, Normunds saka, ka tā esot bijusi saliedēta. „Mēs esam iekļuvuši pirmajā simtniekā no 403 komandām. Uzskatu, ka iegūtais rezultāts ir ļoti labs, ņemot vērā, ka pirms sacensībām netika veikta fiziskā sagatavotības uzlabošana.”

Jaunietis arī citiem studentiem iesaka piedalīties šāda veida izaicinājumā. „Tā ir iespēja pārbaudīt, uz ko ir spējīgs tavs ķermenis. Tiem, kam ir bail no peldēšanas, šaurām vietām, augstuma, piedaloties kopā ar komandu, ir iespēja pārvarēt savas fobijas,” Normunds uzsver.

Kristīne Rabkeviča („Būvniecība”, 2. kurss) sacensībās piedalījās pirmo reizi. „Man šķiet, Stipro skrējiens ir visaizraujošākās sacensības, kurās biju piedalījusies! Uzskatu, ka tā ir lieliska iespēja, lai pārbaudītu spēkus un pats galvenais – izturību – gan fizisko, gan emocionālo. Tāpat man ļoti patika skrējiena laikā gūtais adrenalīns un sacensību gars. Šoreiz mērķis nebija finišēt pirmajiem, bet gan gūt jaunus iespaidus, jo pati piedalīties sacensībās izlēmu pēdējā brīdī,” stāsta jauniete.

„Esmu ļoti pateicīga komandai par atbalstu! Puiši palīdzēja pārvarēt augstās sienas, pārceļot tām pāri, padeva roku, kur bija nepieciešams, ieteica, kā labāk pārvarēt šķēršļus. Patika arī sacensību atmosfēra, jo arī pavisam sveši cilvēki palīdzēja šķēršļu pārvarēšanā. Ceru, ka nākamgad arī būs iespēja piedalīties, bet trenēties jāsāk jau tagad un tad jau varēs arī cīnīties par labākiem rezultātiem!” saka Kristīne.

Stipro skrējiens palīdz ne tikai iepazīt katram sevi, bet arī ļauj darboties komandā, saliedējot tās dalībniekus, un par to pārliecinājās arī RTA komanda. Lai jauniešiem daudz enerģisku un aizraujošu pasākumu arī turpmāk!

Inga Kaļva,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciālisteRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu