Rēzeknes Augstskolas studenti apmeklē izstādi „Rīga Food”

Otrdiena, 15. septembris, 2015
Rēzeknes Augstskolas (RA) Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studenti 4. septembrī Rīgā apmeklēja izstādi „Rīga Food”.

Studiju programmas "Uzņēmējdarbība" studenti, kuri apgūst studiju kursus Ēdināšanas uzņēmējdarbības vadība; Prečzinības, kopā ar lektori Inesi Silicku vēroja dažādas meistarklases, kulinārijas šovu, demonstrējumus, iepazinās ar jaunākajām tendencem pārtikas produktu ražošanā, klausījās seminārus, kuros guva zināšanas par uztura bagātinātājiem, eko pārtikas produktiem un bezglutēna ēdināšanu. Lektore I. Silicka norāda: „Studentiem, kuri savu nākotni izvēlējušies saistīt ar uzņēmējdarbību, tūrismu, ir ļoti svarīgi sekot līdzi jaunākajām tendencēm. Piedaloties šāda veida pasākumos, studenti gūst priekšstatu gan par jaunākajām tendencēm pārtikas produktu mārketingā, gan klātienē var vērot kulinārijas ideju šovus un piedalīties degustācijās.”

Jāpiebilst, ka studiju procesa laikā studenti regulāri apmeklē izstādes, diskusijas, prezentācijas, lai pēc iespēju tuvāk iepazītu savu izvēlēto profesiju, vadošos uzņēmums konkrētā nozarē.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

 


Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.