Maģistra studiju programmas „Dizains” studenti piedalās Starptautiskajā zinātniskajā konferencē „Forum of Ideas – 2017” Kauņā

Pirmdiena, 8. maijs, 2017
5. maijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) profesionālā maģistra studiju programmas „Dizains” studentes kopā ar docētājām Ainu Strodi, Diānu Apeli un Silviju Mežinsku piedalījās Kauņas kolēģijas J. Vienožinska Mākslas fakultātes organizētajā Starptautiskajā studentu konferencē „Forum of Ideas – 2017”, kas notika Lietuvas dizaina nedēļas ietvaros.

Konferences plenārsēdē un sekciju darbā RTA studentes prezentēja savus zinātniskos pētījumu, kā arī piedalījās mākslas darbu izstādē-skatē ar studiju procesā tapušajiem grafikas darbiem, kas tika atzinīgi novērtēti.

Kauņas kolēģija ir ilggadējs RTA sadarbības partneris, tāpēc tikšanās bija nozīmīga turpmāko sadarbības pasākumu – konferenču, konkursu –, kā arī studentu un docētāju apmaiņas apspriešanā un īstenošanā.

Aina Strode,

studiju virziena „Mākslas” padomes vadītājaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.