RTA piedāvā daudzveidīgas sporta aktivitātes

Trešdiena, 26. aprīlis, 2017
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) ir izveidojušās sporta aktivitāšu tradīcijas, kas veicina studentu iesaistīšanos dažādās aktivitātēs ārpus studiju procesa.

Akadēmijā tiek organizēti basketbola, volejbola, telpu futbola un florbola sacensību turnīri, kuros piedalās arī citu mācību iestāžu audzēkņi, kas ir mūsu potenciālie studenti. RTA komanda piedalās „Stipro skrējienā”, kas ir viens no visgrūtākajiem fiziskās sagatavotības izaicinājumiem. Katru gadu studenti iesaistās arī „Skrien Latvija” pusmaratonu posmos un skrējienā „Ieelpo Rēzekni!”.

RTA ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Valsts robežsardzes koledžu gan studiju, gan sporta jomā. Regulāri notiek „Sadraudzības kauss”, kur notiek sacensības dažādās netradicionālās disciplīnās. Kopš 2015. gada ir izveidota apvienotā komanda RTA/VRK, kas piedalās Latvijas Studentu Basketbola līgā, kur sacenšas spēcīgākās valsts studentu komandas. Mūsu komandas līderis Renārs Bulduris pagājušajā sezonā tika atzīts par vērtīgāko līgas spēlētāju. Apvienotās komandas piedalās arī telpu futbola un volejbola sacensībās.

RTA sporta spēļu komandas piedalās arī Latvijas Universiādes organizētajās sacensībās. RTA studente, Rio Olimpisko spēļu dalībniece Gunta Latiševa-Čudare mūsu akadēmiju vasarā pārstāvēs starptautiskajās studentu sacensībās SELL Games Rīgā un pasaules Universiādē Ķīnā.

Aivars Kaupužs, RTA sporta sektora vadītājs

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.