“Youth Forum” iespēja priekš jauniešiem paplašināt savas zināšanas un iegūt apmaksātu prakses vietu

Pirmdiena, 14. septembris, 2015
Latvijā studējošiem universitāšu jauniešiem tiek dota lieliska iespēja: bagātināt savas zināšanas par Zviedrijas-Latvijas sadarbību, biznesa kultūru un attīstību, iemācīties publiskās runas un darba interviju pamatprincipus, kā arī citām tēmām.

Diviem labākajiem jauniešiem, kas būs piedalījušies visos apmācību kursos no oktobra līdz decembrīm, būs iespēja iegūt apmaksātu prakses vietu Zviedrijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā biedra uzņēmumā. Šī iespēja tiek sniegta nu jau otro gadu notiekošā “Youth Forum” projekta ietvaros, ko organizē Zviedrijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību un Sviedrijas Institūtu.

Kopā jauniešiem būs iespēja piedalīties sešās apmācību lekcijās, no kurām jau pirmā notiks 2.oktobrī, 2015. Tiem jauniešiem, kas vēlas piedalīties līdz 25.septembrim, 2015 uz epastu – youfo@scc.lv jānosūta savs CV un jāatbild uz trīs jautājumiem:

  1. Kur tu sevi redzi pēc pieciem gadiem?
  2. Kādi ir galvenie Zviedrijas kompāniju biznesa principi mājās un ārvalstīs?
  3. Kāpēc mums būtu jāizvēlas tieši tevi dalībai “Youth Forum”?

Vietu skaits dalībai ir ierobežots. Tie jaunieši, kas piedalīsies visās nodarbībās, izrādīs aktivitāti un spēs sevi pierādīt gala pārbaudījumā būs iespēja iegūt apmaksātu prakses vietu dažu mēnešu garumā vadošajā tiešraižu kazino programmatūras piegādāt uzņēmumā “Evolution Gaming.”

Mēs vēlamies, lai arī jauniešu no reģionāljām augtskolām piedalās šajā projektā, tieši tāpēc visas apmācības notiks piektdienās, kā arī ceļa izdevumi jauniešiem tiks apmaksāti.

Youth Forum galvenais mērķis ir iepazīstināt studentus and jaunus profesionāšus ar Zviedrijas vēsturi un tradīcijām, kā arī dot iespēju satikties ar uzņēmējiem un akadēmiķiem, kas dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi strādājot un veidojot uzņēmumus, ņemot vērā mūsdienu brīvā tirgus iespējas un multikulturālo biznesa vidi.

 

Evija Goluba

Youth Forum projekta koordinatore

Tālrunis: 29660930

E-pasts: evija.goluba@gmail.com info@quotudoma.com

Facebook: https://www.facebook.com/QUOtudoma

https://www.facebook.com/SCCL-Youth-Forum

Twitter: https://twitter.com/QUOtudomaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.