RTA MIC notiek pieteikšanās pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmā „Līdzdalība e-mācībās: iespējas un paņēmieni”

Ceturtdiena, 6. aprīlis, 2017
Mūsdienās ir liela sabiedrības daļa, kura ekonomiskās krīzes rezultātā ir zaudējusi darbu vai arī ir ar zemām pamatprasmēm, kas negatīvi ietekmē darba meklēšanas iespējas un kavē integrēšanos sabiedrībā. Tādējādi ir nepieciešama arī pedagogu sagatavošana e-vidē balstītu mācību apgūšanai, lai pilnveidotu prasmes izglītot cilvēkus ar zemām IKT pamatprasmēm. ERASMUS+ projekta ESCALADE ietvaros ir izstrādāta pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programma, kura paredz sniegt informāciju tālākam darbam ar šādām mērķauditorijām.

Programmas mērķauditorija: Programma ir paredzēta ikvienam pedagogam, skolu, centru, biedrību darbiniekiem, kuri vēlas iegūt informāciju par e-vides izmantošanas iespējām darbā ar skolēniem, sociālā riska grupām, bezdarbniekiem un cilvēkiem ar zemām IKT pamatprasmēm.

 Programmas norises vieta: Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne.

 Programmas apjoms: 36 akadēmiskās stundas (apliecība).

 Programmas norises laiks:  2017.gada  21. aprīlis un 27. jūnijs (notiks klātienes nodarbības), no 22. aprīļa līdz 26. jūnijam - nodarbības e-vidē.

 Programmas apguves izmaksas: ERASMUS+ projekta ESCALADE finansējums, interesentu dalība un kafijas pauze kursos ir bezmaksas.

 Pieteikšanās līdz 2017.gada 13. aprīlim, iesūtot pieteikumu (muzizglitiba@rta.lv).

Dalībnieku skaits ir ierobežots!

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.