RTA notiks Ekofilmu diena

Ceturtdiena, 6. aprīlis, 2017
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) sadarbībā ar Vides biedrību „ Zaļā brīvība” piedāvā Ekofilmu dienu 11.aprīlī, plkst. 12.00, Atbrīvošanas alejā 115/K-4, 105. auditorijā. Pasākumu ir aicināti apmeklēt visi interesenti.

Skatītājiem  būs iespēja noskatīties filmu "In Transition 2.0" (Pārmaiņas 2.0), kas apkopo iedvesmojošus stāstus par vienkāršiem cilvēkiem,  darot neierastas lietas visā pasaulē. Filmā atspoguļo kopienas, kuras pašas iespiež savu naudu, audzē pārtiku, rada savas elektrības spēkstacijas. Filma dod risinājumus un cerību, mūsdienās veidojot pārmaiņas kopienā.

 Pēc filmas noskatīšanās notiks diskusija par labajiem piemēriem Latvijā un to saikni ar vidi un sociālo un solidaritātes ekonomiku.

 Filma  būs skatāma  angļu valodā ar latviešu subtitriem. Pēc filmas būs kafija un tēja, lai turpinātu iesāktās sarunas. 

 Ekofilmu dienas noris vēl 23 ES valstīs Eiropas Komisijas projekta ietvaros. Latvijā notiek piecās Latvijas pilsētās - Rēzeknē, Jelgavā, Valmierā, Liepājā, Rīgā. 

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.