RTA koris „Sonitum” ierindojas Latvijas izcilāko koru kategorijā

Pirmdiena, 3. aprīlis, 2017
1. aprīlī notika Rēzeknes koru apriņķa skate, kurā piedalījās Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) jauktais koris „Sonitum”, iegūstot godpilno Augstāko pakāpi. Saņemtais novērtējums ierindo kori Latvijas izcilāko koru kategorijā.

„Sonitum” izpildīja trīs skaņdarbus, no  kuriem divi bija izlozes – V. Pūce ar latgaliešu tautasdziesmas vārdiem „Gaismeņa ausa, sauleite lēca”, latviešu tautasdziesma  S. Mences apdarē „Gara, gara šī naksniņa”, un kā izvēles skaņdarbu koris izpildīja mūsu apburošās un talantīgās kormeistares un vokālās pedagoģes Guntras Kuzminas tautasdziesmas apdari „Puortecieju Daugaveņu”.

Liels paldies visiem kora dziedātājiem un atbalstītājiem! Īpašs paldies Silvijai Mežinskai par kora „vizuālo noformēšanu ” un RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājai Jūlijai Jurānei, kura neaprobežojās  ar „īkšķa ” turēšanu vien, bet stājās kora dziedātāju rindās un ar savu balsi kuplināja kora skanējumu!

 

Diriģents Jānis MežinskisRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.