RTA piedalījās izstādē „Karjera un Izglītība 2017”

Piektdiena, 24. marts, 2017
22. martā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) piedalījās Rēzeknes Uzņēmēju biedrības (REUB) rīkotajā ikgadējā izglītības izstādē „Karjera un Izglītība”, kas norisinājās Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs”.

RTA pārstāvēja visu fakultāšu studenti, kuri sniedza skolēniem informāciju par aktualitātēm studiju un ārpusstudiju jomā un darba iespējām, kas paveras, absolvējot akadēmiju.

Apmeklētāji stendā varēja klātienē vērot, kā darbojas 3D printeris, aplūkot studiju  programmas „Mehatronika” studenta radītu dronu un maģistra studiju programmas „Dizains” absolventu  diplomdarbus, tika rīkotas arī sumo robotu kaujas.

Izstādes laikā interesenti saņēma RTA izstrādātus informatīvos materiālus par studiju iespējām 2017./2018. studiju gadā.

7. aprīlī plkst. 10.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā notiks Informācijas diena, kas būs piepildīta ar dažādām radošām aktivitātēm un konkursiem.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.