Notiks eTwinning paneļa diskusija par 3D tehnoloģiju izmantošanu skolā

Pirmdiena, 20. marts, 2017
Konference ir bezmaksas, tās ietvaros 12 Latvijas skolas prezentēs savas idejas, kā 3D tehnoloģijas katra priekšmeta skolotājs  (ne tikai IT) var izmantot savā mācību priekšmetā, kā arī dalībniekiem būs iespēja piedalīties saturīgā diskusijā, kurā piedalīsiet tādu pazīstamu uzņēmumu kā Microsoft Latvija, 3D printeru ražotāja Baltic 3D pārstāvji, kā arī Liepājas 6.vidusskolas direktors un bijusī e-lietu ministre Ina Gudele.

Diskusijā aktualizēs, cik svarīgi izglītības iestādēs ir izmantot mūsdienu tehnoloģijas, kā arī cik svarīgi ir izglītot pedagogus šajā jomā. Būs iespēja uzzināt  skolu pieredzi 3D tehnoloģiju izmantošanā, kā arī apskatīt, kas ir 3D printeri un ko ar tiem var izveidot. Šobrīd 3D tehnoloģija tēma ir ļoti aktuāla un topošajiem pedagogiem būtu ļoti noderīgi šajā konferencē piedalīties. Lai pieteiktos diskusijai, līdz 22.marta plkst. 9.00 jāaizpilda pieteikuma anketa:

https://docs.google.com/a/rta.lv/forms/d/e/1FAIpQLSftz287OQ8mUNfaL4boOp5HT8wcaXBbvq3gxN9yRmShRrGvWQ/viewform?c=0&w=1

Darba kārtība:

http://www.etwinning.lv/sites/default/files/Jaunumi_files/programma_3d_diskusija_3.pdf

Visa informācija par pasākumu un pieteikšanās:

http://www.etwinning.lv/jaunums/aicina-pieteikties- panela-diskusijai- par-3d-

tehnologiju-izmantosanu- skolas-e- prasmju-nedelas

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.