Radošā veidā studenti apgūst vides tiesības

Svētdiena, 29. janvāris, 2017
Studiju procesa ietvaros mums bija iespēja apgūt ne vien sabiedrībā pazīstamākās juridiskās sfēras kā krimināltiesības, civiltiesības un administratīvās tiesības, bet arī padziļināti iepazīt vides tiesības.

Studiju procesa laikā ieguvām ne vien teorētiskās zināšanas, bet arī praktiskās iemaņas, kuras sekmīgi pielietojām praksē, apmeklējot Dabas aizsardzības pārvaldi Rēzeknē un veicot laboratorijas darbu Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas  laboratorijās.

Mūsuprāt, tās bija vienas no interesantākajām studiju procesā paredzētajām aktivitātēm, kas lika studentiem ne vien iegūtās zināšanas pielietot praksē, bet arī pašiem veikt eksperimentu saistībā ar ūdens kvalitātes atbilstību normatīvajiem aktiem. Šīs studiju gaitā iekļautās aktivitātes lika enerģiski strādāt un nomainīt pierastās auditorijas pret vēl neredzētām un jaunām telpām.

Rezumējot visu iepriekš teikto, vēlētos pateikties aktīvajai un vienmēr smaidīgajai lektorei Aijai Kuzminskai par rasto iespēju iepazīt vides tiesības no vairākiem skatupunktiem.

Lelde Bartuša, Kristīne Vasiļevska,

RTA studiju programmas „Tiesību zinātne” 4.kursa studentesRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.