Latvijas Metālmūzikas gada balvas aptaujā nobalso par Sovvaļnīka albumu „Napaseitynuots”!

Ceturtdiena, 26. janvāris, 2017
2016. gada nogalē Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas vadošais pētnieks Ingars Gusāns, kurš mūzikas pasaulē zināms kā Sovvaļnīks, izdeva savu trešo albumu „Napaseitynuots”.

Albums ir pieteikts  Latvijas Metālmūzikas gada balvai un piedalās aptaujā par pagājušā gada labāko metālalbumu. Balsošana notiek līdz 3. februārim, no viena datora var nobalsot vienu reizi. (Var balsot tikai par albumu un pārējās aizpildāmās ailītes atstāt tukšas, ja nezināt, ko tur rakstīt.)

Nobalsot par Sovvaļnīka albumu  „Napaseitynuots” līdz 3. februārim var: http://ej.uz/metalbalva2016

Atbalstām Sovvaļnīku un aicinām par viņu nobalsot arī savus draugus un paziņas!

***

Albuma dziesmu tekstu autore ir dzejniece Anna Rancāne. Dzejas tekstiem ir piesaistītas arī tautasdziesmu rindas, padarot dziesmas interesantākas. Tautasdziesmu elementi papildināti ar tautas instrumentu spēli, tā piepildot vienu no Ingara sapņiem, ko palīdzēja realizēt Pīters Daugulis no „Vīteriem”, Māris Muktupāvels no „Iļģiem” un koklētāja Biruta Ozoliņa.

„Galvenais iemesls, kāpēc albums ir izdots, ir vēlme parādīt citiem, ka ir kvalitatīva latgaliešu dzeja, ka tā ļoti labi skan mūzikā,” stāsta mūziķis, uzsverot, ka latgaliešu dzeja mūzikā, jo īpaši smagajā, skan fenomenāli.

Jauno albumu noklausīties var: https://sovvalniks.bandcamp.com/album/napaseitynuots

Inga Kaļva, RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.