LIZDA biedriem iespēja iegūt starptautisko pasniedzēju identifikācijas karti

Piektdiena, 23. decembris, 2016
ISIC Latvia piedāvā pedagogiem – Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) biedriem – iegūt starptautisko pasniedzēju identifikācijas karti (ITIC).
  • ITIC karte: pedagogu identifikācijas dokuments ar plašāko atlaižu klāstu Latvijā un pasaulē.
  • Kartes derīguma termiņš: gads, sākot no septembra (līdz 16 mēnešiem).
  • Kartes cena: 5 Eiro.
  • Atlaižu piedāvājums: Atlaides Latvijā skatīt: http://isic.lv/lv/atlaides/ ,  atlaides pasaulē skatīt https://www.isic.org/discounts/ . Atlaidēm ērti sekot ISIC mobilajā aplikācijā, kas pieejama Android un iOS.

Piedāvājums attiecas uz plastikāta ITIC apliecību, kas nav bankas norēķinu karte. 

ITIC karšu pieteikšana LIZDA biedriem

Piedāvājums attiecas uz LIZDA biedriem: skolotājiem, pedagogiem, administratīvo personālu (neattiecas uz tehniskajiem darbiniekiem).

  1. Pedagogs, kas ir LIZDA biedrs un vēlas saņemt ITIC karti, aizpilda pieteikumu isic.lv sadaļā “Pieteikt ISIC”, kur izvēlās  ITIC pedagoga  karti (links: http://isic.lv/lv/pieteikties/itic ) Izglītības iestādes vietā norāda “LIZDA”, savukārt pārstāvēto izglītības iestādi norāda komentāru sadaļā.  Kartes apmaksu veic internetā, izvēlās piegādi, vai izņemšanu ISIC ofisā – Audēju ielā 15, Rīgā (Lūdzu ievērot, ka ir mainīta uzņēmuma atrašanās adrese!).
  2. LIZDA biedri aizpilda ITIC pieteikuma anketas un kopā ar savu 3 x 4 cm foto (pielīmēta/piestiprināta anketai) to nodod savas darbavietas arodorganizācijai. Pirmorganizācija no biedriem apkopo ITIC pieteikuma anketas un izveido vienu kopēju sarakstu. 2016./17. akad.gadā iesniedzot šāda veida pieteikumus, anketas tiek aizpildītas un kopā ar sarakstiem iesniegtas ISIC.lv ofisam NO JAUNA!

Sarakstu elektroniski nosūta uz e-pastu liga.murniece@isic.lv un sava reģiona LIZDA dalīborganizācijas priekšsēdētājam. Pieteikuma anketas ar foto nogādā personīgi vai nosūta ierakstītā vēstulē SIA ISIC.lv birojam Rīgā, Audēju iela 15, LV- 1050. (Lūdzu ievērot, ka ir mainīta uzņēmuma atrašanās adrese!).

Izgatavotās ITIC kartes SIA ISIC.lv piegādās/nosūtīs LIZDA kontaktpersonai uz norādīto adresi. LIZDA kontaktpersona, balstoties uz saņemtajām ITIC kartēm un pieņemšanas – nodošanas aktu par to kopējo skaitu, apmaksā SIA ISIC.lv piestādīto rēķinu (ITIC karšu izgatavošana un piegāde), veicot maksājumu* ar mērķa norādi „ITIC kartes LIZDA (nosaukums) PO” uz bankas kontu:

SIA „ISIC.lv” Reģ. nr. LV40103670393

Juridiskā adrese: Jūrmala, Kļavu iela 6, LV – 2015

Biroja adrese: Audēju iela 15, LV-1050

Banka: Swedbank, HABALV33

Konts:  LV33HABA0551036845649

* Pirmorganizācija var arī pieņemt lēmumu segt ITIC karšu iegādi no saviem līdzekļiem, atsevišķi neiekasējot no biedriem maksu par karšu izgatavošanu, kas ir organizācijas individuāls lēmums.

WORD Pieteikuma anketas

Kontakti jautājumiem un ITIC karšu pieteikšanai

Līga Mūrniece, direktore                    SIA ISIC.lv

Mob. 261 21 981, 67 223 000             Audēju iela 15,

E-pasts: liga.murniece@isic.lv       LV-1050, Rīga, Latvija

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.