RTA docētājas piedalījās starptautiskā konferencē

Trešdiena, 14. Decembris
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) granta “Viesnīcu pakalpojumu attīstības iespēju izvērtējums Rēzeknes pilsētā” ietvaros 7. decembrī Ekonomikas un pārvaldības fakultātes docētājas Iveta Dembovska un Inese Silicka piedalījās Latvijas Viesnīcu un Restorānu asociācijas rīkotajā 12. Starptautiskajā viesmīlības industrijas konferencē „ Tourism and Hospitality Industry of Latvia – Opportunities, Challenges, Prospects”.

Konferencē tika runāts par jaunākajām tendencēm viesnīcu un ēdināšanas industrijā pasaulē, Eiropā un Latvijā. Tika prezentēti jaunākie pētījumi par tūristu vēlmju un vajadzību izmaiņām attiecībā uz naktsmītņu izvēli, informācijas iegūšanu, produkta kvalitātes novērtējumu.

Iver Jan Leren un Asoc.prf. Kai Victor Hansen no Norvēģijas prezentēja pētījumus par ēdināšanas uzņēmumu attīstību no pagājušā gadsimta 70-jiem gadiem līdz mūsdienām, kā arī par profesionālās kompetences veidošanas iespējām ēdināšanas sektorā, kur tiek aptverti visi kvalifikācijas līmeņi ēdināšanas sektorā.

Mārketinga un tūrisma uzņēmējdarbības vadības lektore Iveta Dembovska un

RTA lektore, Ēdināšanas uzņēmējdarbības mācību laboratorijas vadītāja Inese SilickaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu