Studentiem iespēja bez maksas apmeklēt TechChill konferenci

Otrdiena, 13. decembris, 2016
Starptautiskā tehnoloģiju un jaunuzņēmumu konference TechChill sadarbībā ar Monea un Accenture piedāvā iespēju studentiem apmeklēt konferenci par brīvu, ar mērķi mudināt jauniešus iepazīt tehnoloģiju nozari un mudināt viņus iesaistīties jaunuzņēmumu vidē. TechChill norisināsies Rīgā 9. un 10. februārī, un dos lielisku iespēju studentiem iepazīt startup pasauli, dibināt jaunus kontaktus, uzklausīt starptautiskus ekspertus, un iespējams, arī satikt nākošos partnerus vai darba devējus.

Lai pieteiktos bezmaksas ieejai, studentiem jāizpilda viens no diviem kvalifikācijas uzdevumiem, ko sagatavojuši konferences partneri. Sadarbībā ar finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumu Monea izveidots uzdevums, kas aicina pieteicējiem piedāvāt kādu ideju, noformējot to atbilstoši startup prezentācijas formas prasībām. Turpretī partneris Accenture izstrādājis izaicinājumu programmēšanas studentiem, kura ietvaros jāizpilda konkrēti uzdevumi. Abus uzdevumus atrast un pieteikties Studentu ieejai var konferences mājas lapā techchill.co/student līdz 27. decembrim. Pieteikties drīkst jebkurš students, kas šobrīd studē akreditētā augstskolā, neatkarīgi no valsts.

Uzņēmīgiem studentiem ir iespēja iesaistīties arī konferences brīvprātīgo komandā un piedalīties starptautiskā pasākuma organizēšanā. Tā ir unikāla iespēja piedzīvot milzīga pasākuma aizkulises, un gūt nenovērtējamu pieredzi. Pieteikties par brīvprātīgo iespējams šeit: techchill.co/volunteers Lai pieteiktos, jābūt vismaz 18 gadu vecam un jāprot angļu valoda vismaz sarunvalodas līmenī.

Februārī Rīgā jau sesto gadu pēc kārtas norisināsies startup un tehnoloģiju konference TechChill, kuras organizatoru mērķis ir padarīt to par galveno Baltijas startup uzņēmumu tikšanās vietu. Konferencē divu dienu garumā ar lekcijām, stāstiem un paneļdiskusijām uzstāsies vairāk kā 40 runātāji no visas pasaules. Divu dienu biļetes uz pasākumu var iegādāties mājas lapā www.techchill.co.

TechChill organizē bezpeļņas biedrība TechHub Riga. Galvenie atbalstītāji ir Twino, Attīstības finanšu institūcija ALTUM un Printful. Partneri ir Monea, Accenture, Izraēlas vēstniecība, Social Discovery Ventures, Startup Wise Guys. Konferences draugi ir Caballero, Dizaina studija WIG, Pipedrive, Riga Tech Girls, The Mill, Tech Nordic Advocates, Live Riga, DevTernity, Ethos.

Kontakti medijiem:

Līva Pērkone // ETHOS

Mob. tālr.: +371 27137307

E-pasts: liva@techchill.coRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.