RTA saņem Pateicības rakstu par sniegto ieguldījumu Zemessardzes attīstībā

Trešdiena, 7. decembris, 2016
1. decembrī par godu Zemessardzes 3. brigādes 25. gadadienai tika atklāta grāmata ,,Latvijas sargu sirdspuksti. 2. Zemessardzes novads: biogrāfijas, fakti, atmiņas”, kurā atspoguļoti lielākoties no Latgales nākušo zemessargu un karavīru dzīvesstāsti, pieredze un atmiņas par to, kā tika veidota Zemessardze, par to, kas viņus mudinājis izvēlēties darboties šajā jomā.

Pasākuma laikā tika pasniegti Pateicības raksti tiem, kuri snieguši nozīmīgu ieguldījumu Zemessardzes attīstībā. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija saņēma Zemessardzes 3. brigādes komandiera pulkvežleitnanta Ervīna Kopeikas Pateicības rakstu par sniegto atbalstu un ieguldījumu Zemessardzes attīstībā, atzīmējot Zemessardzes 25. gadadienu.

Svinīgajā pasākumā piedalījās Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs Andrejs Panteļējevs un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube.

A.Kuzminas foto

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.