RTA students Pāvels Cacivkins atkārtoti saņems „Exigen Services Latvia” stipendiju

Pirmdiena, 7. Novembris
Uzņēmuma „Exigen Services Latvia” un Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonda ikgadējā stipendiju konkursā izvēlēti septiņi izcilākie Latvijas augstskolu informācijas tehnoloģiju (IT) jomas studenti, kuri saņems stipendijas 2016./2017. studiju gadam par kopējo summu EUR 10 500. Starp tiem ir arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) studiju programmas „Programmēšanas inženieris” students Pāvels Cacivkins.

Stipendijas, katru EUR 1500 apmērā, saņems Alīna Vasiļevska no Rīgas Tehniskās universitātes, Pēteris Pakalns no Latvijas Universitātes, Amanda Kļaviņa no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Ksenija Suvorova no Transporta un sakaru institūta, Raivis Ragovskis no Liepājas Universitātes, Salvis Poišs no Vidzemes Augstskolas un Pāvels Cacivkins no Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas.

Pāvelam Cacivkinam stipendija tiks pasniegta 10.novembrī plkst. 11.30 Inženieru fakultātē, 105.auditorijā.

No RTA ikgadējam stipendiju konkursam bija pieteikušies četri IT studenti – Renāte Bauska, Anda Abuže, Arnis Ritiņš un Pāvels Cacivkins.

„Exigen Services Latvija” ziņo, ka uzvarētāji laika posmā no 2016.gada septembra līdz 2017.gada jūnijam ik mēnesi saņems stipendiju EUR 150 vērtībā.Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu