Iespēja pieteikties 500 Startups un Digital Freedom Festival startup konkursam

Trešdiena, 19. oktobris, 2016
Digital Freedom Festival sadarbībā ar pasaules lielāko akseleratoru 500 Startups izsludina pieteikšanos konkursam pirms-sēklas (pre-seed) stadijas startup uzņēmumiem no Baltijas reģiona, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas un citām valstīm. Pieteikties ideju konkursam var līdz š.g. 23.oktobrim. Labākie startup saņems uzaicinājumu uz pārrunām dalībai 500 Startups akseleratoru programmai Silīcija ielejā ASV.

Dalība 4 mēnešu akseleratora programmā Silīcija ielejā dos iespēju attīstīt savu uzņēmumu jaunā līmenī, iegūt vērtīgus padomus par produkta dizainu, pārdošanu, mārketingu, testēšanu un citiem jautājumiem no vairāk nekā 1000 500 Startups dibinātājiem un 200 mentoriem. Pateicoties plašajiem 500 Startups kontaktiem, būs iespēja piekļūt ļoti plašam kontaktu lokam, rast sev jaunus sadarbības partnerus. Dalība programmā radīs papildu vērtību uzņēmumam arī potenciālo investoru acīs.

Šobrīd Silīcija ielejā 500 Startups akseleratorā atrodas arī vairākas komandas no Latvijas, tai skaitā Digital Freedom Festival līdzdibinātājs Uldis Leiterts ar savu uzņēmumumu Fragmentic: “Paralēli mūsu darbam pie Fragmentic attīstīšanas notiek noderīgas tikšanās ar mentoriem, esam piedalījušies vērtīgā nedēļu ilgā mārketinga mentoringa programmā Marketing Hell Week. Ar katru nedēļu 500 Startups programma kļūst arvien intensīvāka. Šobrīd atlikušas 2 nedēļas līdz programmas kulminācijai un gaisā jūtama spriedze, jo katrs vēl cenšas paveikt pēc iespējas vairāk. 500 Startups programma ir ļoti spēcīga, zināšanām bagāta un patiešām noderīga, ko žurnāls Forbes pelnīti nodēvējis par labāko pasaulē.”

Lai pieteiktos konkursam, vismaz vienam no trim iespējamajiem komandas dalībniekiem ir jābūt ieejas biļetei uz Digital Freedom Festival. Reģistrēties iespējams šeit: http://www.digitalfreedomfestival.com/pitch

Digital Freedom Festival ir globāls tehnoloģiju, politikas, startup un dzīvesstila festivāls, kas no šā gada 27.-29. novembrim Rīgā pulcēs vairāk nekā 1000 jauno tehnoloģiju un startup uzņēmējus, politikas veidotājus, investorus, ekspertus, žurnālistus un studentus no visas pasaules.  Festivāla centrālie notikumi būs konference, startup ideju konkurss un meistarklases.

500 Startups ir riska kapitāla fonds un startup akselerators, kas iegulda uzņēmumu agrīnajā (seed) stadijā un žurnāla Forbes aptaujā atzīts par vadošo pasaulē. Uzņēmums pārvalda 200 miljonu ASV dolāru investīciju portfeli un ir investējis vairāk nekā 1300 tehnoloģiju startup uzņēmumos no visas pasaules. 500 Startups portfelī ietilpst tādi uzņēmumi kā Twilio, Sendgrid, Wildfire un daudzi citi.

Digital Freedom Festival atbalstītāji: Attīstības finanšu institūcija Altum, stratēģiskais partneris Lattelecom, Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (LiveRiga), Pitch konkursa partneris 500 Startups, Baltic-American Freedom Foundation (BAFF), Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā (Norden), Nīderlandes Karalistes vēstniecība Latvijā, advokātu birojs SORAINEN, Izraēlas vēstniecība Latvijā, Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija, satura partneris RTU Rīgas Biznesa Skola, Rīgas Dome, ASV vēstniecība Latvijā, SD Ventures, Httpool, Mailigen, Slush, Tribe, Latvijas Startup uzņēmumu asociācija un citi.

Divu dienu festivāla biļetes var iegādāties mājaslapā www.digitalfreedomfestival.com.

Aicinām sekot jaunumiem līdzi arī Digital Freedom Festival Facebook, Twitter un Instagram kontos (#DFFestival).

Konferenci organizē Digital Freedom Festival domubiedru grupa, kā arī reputācijas vadības kompānija Lejiņa & Šleiers un nevalstiskā organizācija Nordic Reputation Hub.

Papildu informācija:

Inga Tauriņa,

Digital Freedom Festival preses sekretāre

Tālr.: +371 26564629

e-pasts: inga@dffestival.com

www.digitalfreedomfestival.comRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.