Sākas pieteikšanās Iespējamā misijā

Otrdiena, 18. oktobris, 2016
Ar 3. oktobri ir sākusies pieteikšanās izglītības programmā Iespējamā misija. Aicinām augstskolu absolventus un profesionāļus pievienoties Iespējamās misijas (IM) kustībai, lai kopā celtu un attīstītu Latvijas izglītības sistēmu un nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā.

Bērni nevēlas būt viduvējības

  1. gada OECD publiskajā Ziņojumā par izglītību, Latvijas izglītības sistēma ir novērtēta kā viduvēja, salīdzinot ar citām OECD valstīm. IM aicina augstskolu absolventus un profesionāļus mobilizēties cīņai ar viduvējību, piesakoties IM.

“Latvijas nozīmīgākais resurss ir cilvēki, tāpēc svarīgi palīdzēt katram bērnam Latvijā sasniegt augstus rezultātus. Mums vajag papildspēkus cīņā ar viduvējību, tāpēc aicinām augstskolu absolventus un profesionāļus pievienoties IM, lai radītu nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā. Tā būs iespēja attīstīt arī sevi un kopā padarīt Latviju par labu piemēru visai pasaulei!” stāsta IM direktors Kārlis Andersons.

IM dalībnieki divus gadus strādā Latvijas skolās par pilna laika skolotājiem un pasniedz savai izglītībai atbilstošus mācību priekšmetus. Līdztekus darbam skolā dalībnieki intensīvi mācās, lai attīstītu savas pedagoģijas zināšanas un līderības prasmes, kā arī saņem profesionālu atbalstu, kas ir īpaši svarīgs jaunam skolotājam. Papildu skolotāja algai IM dalībnieki saņem mācību stipendiju, kuras mērķis ir ļaut jaunajiem skolotājiem strādāt samērīgu slodzi, lai mācītos Līderības attīstības programmā. Pēc programmas absolvēšanas dalībnieki iegūst tiesības turpināt darbu skolā.

Piesakies dalībai programmā

Pieteikties IM var aizpildot pieteikšanās anketu. Vairāk informācijas par nosacījumiem, atlases procesu un pieteikuma anketu atradīsiet piesakies.iespejamamisija.lv  

Atlasē tiek vērtēti potenciālā dalībnieka akadēmiskie, sabiedriskie un profesionālie sasniegumi, mērķtiecība un neatlaidība, gatavība mācīties, komunikācijas prasmes un motivācija dalībai programmā. Pieteikties var pretendenti, kuriem jau ir bakalaura grāds vai otrā līmeņa profesionālā izglītība 2017. gada 1. septembrī.

_______________________________________

Iespējamā misija ir 2008. gadā izveidota kustība, kas strādā, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā. Tās dibinātāji – Swedbank, Lattelecom, Ideju partneru fonds – un atbalstītāji uzskata, ka kvalitatīvas izglītības pamats ir labs skolotājs, tāpēc tā ik gadu piesaista darbam izglītības sistēmā labākos augstskolu absolventus, kuri palīdz attīstīt bērnu spējas, motivāciju un prasmes mācīties mūža garumā. Iespējamās misijas domubiedri tic, ka Latvijas sekmīgas attīstības pamats ir gudri, radoši un prasmīgi cilvēki.

Papildu informācijai:

Indra Zomerovska

IESPĒJAMĀ MISIJA

Partnerības un komunikācijas vadītāja

+371 28 808 589 ; +371 67 294 645

Kopā celsim izglītību!

www.iespejamamisija.lvRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.