„Zinātnieku nakts 2016” RTA – jau tuvojas!

Ceturtdiena, 29. Septembris
30. septembrī no plkst. 18.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA), Atbrīvošanas alejā 115, notiks „Zinātnieku nakts 2016”. Ikvienam interesentam tiks piedāvātas daudzpusīgas aktivitātes par tēmu „Tehnoloģijas un dzīves kvalitāte”.

RTA aicina ikvienu interesentu jau devīto reizi būt klāt zinātnes iepazīšanas svētkos, kas ir kļuvuši par skaistu tradīciju, pulcējot lielus un mazus apmeklētājus.

Nodarbības norisināsies četrās akadēmijas ēkās – vēsturiskajā korpusā, Inženieru fakultātē, Informāciju un tehnoloģiju centrā un Inženieru fakultātes Fizikālo procesu un  lāzertehnoloģiju pētnieciskajā centrā.    

WORD Zinātnieku nakts programma

„Zinātnieku nakts” apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas interaktīvas nodarbības, kā, piemēram, varēs spēlēt izglītojošu datorspēli „Iepazīsimies/ Īsapazeisim”, iesaistīties aktivitātē ,,Ņem rotaļlietu un nāc uz Zinātnieku nakti”, kurā varēs pārbaudīt, cik drošas ir rotaļlietas, ko izmantojam ikdienā, tāpat būs iespēja paviesoties interaktīvā nodarbībā „Garšas sabiedriskajā ēdināšanā”, apmeklēt aktivitāti „Ķīmija un veselīga vide”, kur tiks rādīti ķīmiskie paraugdemonstrējumi. Interesenti tiek aicināti arī uz improvizētu izstādi – „Glokālais eksperiments modes inženierijā jeb  Radi veselīgu vidi pats!”, kā arī uz interaktīvu nodarbību „Cilvēka bioloģisko parametru noteikšana”.

Pasākuma norises laikā notiks arī nakts orientēšanās, dalībniekiem būs iespēja iepazīties tuvāk ar moderno RTA infrastruktūru.

Mazākie pasākuma apmeklētāji laiku varēs pavadīt jautrās un izzinošās rotaļās, apmeklējot bērnu rotaļu istabu – „No spēlēm uz zināšanām”. Kopā ar studentiem visa pasākuma garumā būs iespēja spēlēt – „Cirku”, „Rēbusu” un nofotografēties tehno stilā.

Savukārt skolotājiem būs iespēja apmeklēt lekciju „Zināšanu menedžments”. Pēc lekcijas norisināsies akcijas „Mans skolotājs” noslēguma pasākums, kurā tiks apbalvoti RTA 1. kursa studentu nominētie skolotāji.

„Zinātnieku nakts 2016” noslēgsies ar maģisku šovu „Tehnoloģiju un dzīves kvalitātes mijiedarbība”, kurā vienuviet sastapsies tehnoloģijas un dzīves kvalitāte.

Uz tikšanos „Zinātnieku naktī 2016” Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, plašāka programma www.ru.lv!

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu