Izstādē „Uzņēmēju dienas Latgalē 2016” RTA saņem nomināciju „Inovatīvākais stends”

Pirmdiena, 26. septembris, 2016
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) un uzņēmuma SIA „Soaphog” pārstāvji divu dienu laikā izstādes „Uzņēmēju dienas Latgalē 2016” apmeklētājiem demonstrēja robotus, iepriekš izgatavotus lāzerpriekšmetus, kā arī ikvienam interesentam bija iespēja spēlēt datorspēli „Iepazīsimies”.

Pasākumu atklāja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, kurš novēlēja ikvienam apmeklētājam atrast jaunas biznesa idejas, lai nodrošinātu sev ienākumus un darbu. Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs minēja, ka šis pasākums pilsētai ir izaicinājums, jo šī izstāde pilsētā notiek pirmo reizi.

Starp 140 uzņēmumiem un trīs augstākās izglītības iestādēm izstādes organizētāji Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijai piešķīra nomināciju par inovatīvāko stendu izstādē.

Izstādes laikā ikviens apmeklētājs varēja vairāk uzzināt par lāzerpriekšmetu izgatavošanu, apskatīt jau iepriekš izgatavotos priekšmetus. Tika demonstrēti gan lielāki, gan mazāki dažādu veidu roboti, kas piesaistīja dažādu vecumu interesentus.

Ļoti daudzi izstādes apmeklētāji izmantoja lielisko iespēju – uzspēlēt jauno datorspēli „Iepazīsimies”, kuras autori ir I.Šuplinska, V.Malahovskis, I.Zarembo, sadarbojoties ar uzņēmumu SIA „Soaphog”. Spēle „Iepazīsimies” ir veltījums Latgales kongresa simtgadei (2017) un Latvijas simtgadei (2018). Spēles laikā interesentiem ir iespēja apzināt Latgales kultūrvēsturei 33 zīmīgas personas.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto: Māris JustsRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.