RTA piedalīsies izstādē „Uzņēmēju dienas Latgalē 2016”

Ceturtdiena, 22. septembris, 2016
23. un 24. septembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) pārstāvji piedalīsies izstādē „Uzņēmēju dienas Latgalē 2016”, ko organizē „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera”(LTRK) sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domi, kas norisināsies Latgales vēstniecībā „GORS”, Rēzeknē, Pils ielā 4.

Izstādes laikā RTA pārstāvji demonstrēs lāzeriekārtas un robotus. Būs iespēja arī apskatīt priekšmetus, kas ir izstrādāti pielietojot lāzeriekārtas. Visi interesenti ir laipni aicināti izmēģināt datorspēli „Iepazīsimies/Īsapazeisim”, kas ir izstrādāta sadarbībā ar uzņēmumu SIA „Soaphog”.

Spēle „Iepazīsimies/Īsapazeisim” ir veltījums Latgales kongresa simtgadei (2017) un Latvijas simtgadei (2018). Spēles laikā interesentiem būs iespēja apzināt:  Latgales kultūrvēsturei 33 zīmīgas personas; iepazīt 19.gs. beigu – 21.gs. tipiskas darba, studiju vides, kas kalpojušas par atklājumu un sasniegumu vietu pazīstamākajiem no Latgales nākušajiem zinātniekiem, māksliniekiem, sabiedriskajiem darbiniekiem, garīdzniekiem; apjaust slavenību sasniegumus, būtiskākos atklājumus un atziņas; iejusties slavenību dzīvēs, izmēģinot arī viņu hobijus. Tai pievienotas 5 minispēles, kas atklāj Latgales ievērojamo cilvēku hobijus.

Ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt plašāku informāciju par daudzpusīgajām studiju iespējām Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, kas ir viens no vadošajiem inženierzinātņu centriem Austrumlatvijā.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.