Uzsākts projekts „Nāc uz skolu droši!”

Pirmdiena, 19. septembris, 2016
Sākoties jaunajam mācību periodam, biedrība „RtA absolventu asociācija” un apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) Rēzeknes filiāles darbinieki 1. septembrī uzsāka projekta „Nāc uz skolu droši!” īstenošanu Rēzeknes 2. vidusskolā.

Projekta mērķis ir veicināt skolas jaunāko iemītnieku – pirmklasnieku – adaptāciju, īpašu uzmanību pievēršot fiziskajai drošībai, psiholoģiskajai un emocionālajai labsajūtai. Projekts tiek realizēts sadarbībā ar  Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) studentiem, Rēzeknes 2. vidusskolas 1. un 12. klases skolēniem un viņu vecākiem.

Projekts norisināsies trīs mēnešus. Pirmā mēneša devīze – „Esi gaidīts!”. Tā ietvaros galvenā uzmanība tiks pievērsta skolēnu emocionālajai labsajūtai. Oktobrī tiks aktualizēti drošības jautājumi, atgādinot par atstarojošo vestu nozīmību diennakts tumšajā periodā, kā arī dāvinot pirmklasniekiem skapīšus. Projekta noslēgumā tiks pārrunāti psiholoģiskās labsajūtas jautājumi – kā skolēni iejutušies mācību iestādē, kādi ir pirmie novērojami un sajūtas par jauno lomu.

Projekts tiek finansēts AAS BALTA Brīvprātīgā darba konkursa ietvaros, kura mērķis ir veicināt pozitīvas pārmaiņas Latvijas sabiedrībā. Projekta koordinatore – RTA lektore un absolvente  Jeļena Volkova –  aicina visus brīvprātīgos pievienoties un atbalstīt projekta aktivitātes, gūstot pieredzi un pozitīvas emocijas.

Jeļena Volkova, biedrības „RtA absolventu asociācija” biedreRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.