Piedalies konkursā „Matris Lingua”!

Otrdiena, 13. septembris, 2016
Visu vecumu iesācēji autori, kuri raksta dzeju, prozu vai dramaturģiju savā dzimtajā valodā (krievu, baltkrievu, poļu u.c.), kā arī vēlas attīstīt un pilnveidot savu meistarību, tiek aicināti piedalīties konkursā „Matris Lingua” („Mātes valoda”).

Konkursa uzvarētāji tiks uzaicināti uz semināru, kas notiks no 17. līdz 21. oktobrim un kura laikā būs iespēja no pieredzējušiem rakstniekiem, tulkiem un literatūras teorētiķiem dzirdēt savu darbu vērtējumu, kā arī piedalīties meistardarbnīcā un klausīties lekcijas par svarīgiem literārā darba jautājumiem.

Konkursam iesniedzamie darbi ir jāsaglabā vienā Word dokumentā un jānosūta uz e-pastu: matrislingua@inbox.lv, pievienojot ziņas par sevi un kontaktinformāciju.

Darbu iesniegšanas termiņš – 1. oktobris.

Semināru rīko Latvijas Rakstnieku savienība un Literārās izglītības un jaunrades atbalsta centrs un atbalsta LR Kultūras ministrija; koordinatori: Vija Laganovska un Sergejs Moreino.Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.