Piedalies radošo darbu konkursā „Jāņa Streiča kino pasaule – manai dvēselei un mūsu laikmetam”

Trešdiena, 31. augusts, 2016
2016. gada 26. septembrī izcilais latviešu kinorežisors, scenārists, aktieris, rakstnieks un gleznotājs Jānis Streičs svin 80 gadu jubileju. Rīgas Kino muzejs un Nacionālais kino centrs (NKC) visu 2016. gadu pasludinājuši par Jāņa Streiča kinogadu.

Tādēļ Latgales skolu jaunatne tiek aicināta piedalīties Riebiņu vidusskolas izsludinātajā zīmējumu, jaunrades un pētniecisko darbu konkursā „Jāņa Streiča kino pasaule – manai dvēselei un mūsu laikmetam”.

Konkurss tiek organizēts sadarbībā ar Riebiņu novada domi, Daugavpils Universitāti, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, Nacionālo kino centru, Rīgas Kino muzeju un biedrību „Ekrāns”.

Konkursā tiek aicināti piedalīties skolēni, studenti un jaunieši, lai radītu un izveidotu savdabīgu un unikālu dāvinājumu mūsu novadniekam jubilejā. Labākie darbi tiks apkopoti jaunrades darbu izdevumā, kas tiks uzdāvināts J. Streičam 80 gadu jubilejā. Elektroniskā formātā šo izdevumu saņems katra skola un augstskola, kuras audzēkņi piedalījušies konkursā. Eseju, jaunrades darbu un ilustrāciju autori tiks apbalvoti.

Studentu un jauniešu pētniecisko darbu grupā tiks pasniegta Daugavpils Universitātes speciālbalva. Žūrijas komisijā darbosies kultūras, mākslas un kino jomas eksperti, augstskolu docētāji un pedagogi.

Darbi jāiesūta līdz 10. septembrim.

KONKURSA NOLIKUMS nosūtīts Latgales skolām, kā arī pieejams Latgales augstskolu mājaslapās.

Riebiņu vidusskolas darba grupas koordinatore Diāna Bravacka

E-pasts:  rvs-konk@inbox.lvRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.