RTA piedalās Rēzeknes pilsētas svētku gājienā

Trešdiena, 3. augusts, 2016
Jau ceturto gadu Rēzeknes pilsētas svētku ietvaros notiek svinīgs gājiens, kura laikā iestādes un organizācijas ar lepnumu, pacilātības sajūtu iziet pilsētas ielās, kopīgi radot svētku noskaņu, apliecinot piederību pilsētai.

Šogad gājiens pulcēja vairāk nekā 30 dažādu organizāciju pārstāvjus, tajā piedalījās ap 2 tūkstoši dalībnieku. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) darbinieki, studenti un absolventi ar lielu prieku tikās pie N. Rancāna pieminekļa, lai gājienā dotos zem RTA karoga. Gājiena priekšgalā bija 2015. gada Rozes un Bruņinieka titula ieguvēji - Ērika Kanča un Toms Kļaviņš.

Tā kā šī gada svētku moto bija „Pilsēta ar rozi matos”, tad visi gājiena dalībnieki centās izmantot rožu motīvu. Arī RTA pārstāvjiem katram tika pa rozei, kura atgādinās par šo svētku mirkli un kopā būšanu.

Paldies ikvienam, kurš atnāca, līdzi ņemot ne tikai ģimenes locekļus, draugus un radus, bet arī smaidu, satikšanās prieku un patriotisma dzirksti par savu augstskolu!

Lolita Kivleniece-Kuzņecova,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.