Starptautiska vasaras skola maģistrantiem un doktorantiem "Product Development: Green Technologies"

Ceturtdiena, 14. jūlijs, 2016
No 15. līdz 19. augustam notiks starptautiska vasaras skola maģistrantiem un doktorantiem «Product Development: Green Technologies», ko organizē RTU Doktorantūras skola sadarbībā ar RTU Dizaina Fabriku (RTU Design Factory). Līdz ar to mēs vēlētos Jūs lūgt izplatīt informāciju par iespēju pieteikties vasaras skolai saviem studentiem.

Vasaras skolas mērķi ir (1) nodrošināt platformu jaunu prasmju attīstīšanai produktu izstrādē un komercializēšanā un (2) veicināt jaunu produktu un ideju attīstību zaļo tehnoloģiju jomā. Vasaras skolas laikā dalībnieki 5 dienas strādās starpdisciplinārās komandās pie viena no izaicinājumiem, kas ir izstrādāti sadarbībā ar zinātniekiem, uzņēmējiem un sabiedriskajām organizācijām.

Vasaras skolas programma ir veidota tā, lai ietvertu visus galvenos soļus, kas ir nepieciešami veiksmīgai produkta izstrādei. Dalībniekiem būs iespēja apgūt gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas produktu dizaina veidošanā, radošajā domāšanā, tirgus izpētē, biznesa modelēšanā un produkta prezentēšanā kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem pasniedzējiem. Papildus mentoringu veiks arī zaļo tehnoloģiju uzņēmumi, kas šajā jomā darbojas jau vairākus gadus.

Pieteikties vasaras skolai var līdz 20. jūlijam vasaras skolas mājas lapā: http://dss.rtu.lv/ Pieteikumi tiek pieņemti no jebkuras nozares maģistrantiem un doktorantiem. Dalības maksa 50 EUR. Vasaras skolas izskaņā dalībnieki saņems apliecinājumu par jaunu prasmju apguvi 2 kredītpunktu (3 ECTS) apmērā.Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.