Saņem izcilības stipendiju

Otrdiena, 21. jūnijs, 2016
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studente (RTA) Laura Litavniece aprīlī saņēma Edvīna Samuļa izcilības stipendiju, kas tika piešķirta 20 izcilniekiem no dažādiem Latvijas novadiem.

Laura jūnijā absolvēs RTA studiju programmu „Ekonomika” (specializācija – „Uzņēmējdarbības tiesības”). „Jāatzīst, ka izvēle par labu šai studiju programmai bija diezgan intuitīva, tomēr izrādījās kopumā veiksmīga. Ja izvēle būtu jāizdara vēlreiz, es lēmumu nemainītu,” saka jauniete.

Absolvējot akadēmiju, Laura savu profesionālo pieredzi plāno papildināt pēc kāda laika, sakot, ka, iespējams, turpinās studijas RTA vai kādā citā augstākās izglītības iestādē.

Raksturojot RTA, Laura saka, ka „RTA studējošajiem sniedz dažādas lieliskas iespējas – studijas un praksi ārzemēs, dalību vietējās un starptautiskās zinātniskajās konferencēs, dalību studentu veidotos pasākumos – un no katra paša atkarīgs, cik lielā mērā tās tiks izmantotas”.

Topošajiem RTA studentiem Laura novēl būt zinātkāriem, aktīviem un izmantot iespējas, ko piedāvā akadēmija.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.