Orientēšanās sacensības „KROKA 2016” – atraktīvs piedzīvojums

Pirmdiena, 6. jūnijs, 2016
25. maijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Studējošo padome rīkoja orientēšanās sacensības „KROKA 2016”. Sacensībās piedalījās piecas komandas, no kurām trīs komandas bija no Valsts robežsardzes koledžas: „Street fighter”, „Zaļie zirnīši”, „Ananāsu bērni”, bet divas komandas no RTA: „Visi par vienu, viens ne par vienu” un „Latgalīši”. Komandas dalībniekiem bija jāiziet septiņi kontrolpunkti – Raiņa parks, „Ausmeņa kebabs”, Mākslas un dizaina vidusskola, Pilskalns, Kovšu ezers, Festivāla parks, tilts pie slimnīcas.

Sacensību sponsori bija „Aerodium” un „Red bull”. Sponsoru kontrolpunkts no „Aerodium” atradās Raiņa parkā, kur katram komandas biedram bija jāizveido papīra lidmašīna, un laukumā, kas tika sadalīts sektoros, tā bija jāielidina. Trāpot kādā no sektoriem, tika iegūti punkti. Komandas punkti bija dalībnieku punktu summa. Savukārt „Red bull” kontrolpunkts atradās pie Kovšu ezera, kur bērnu laukumā katram komandas biedram bija jāuzkāpj virvju tornī un jāatsien „Red Bull” bundžiņa vai konfekte, kas pirms tam tur bija piesieta.

1. vietu orientēšanās sacensībās „KROKA 2016” ieguva komanda no Valsts robežsardzes koledžas „Street fighter”. Komanda balvā saņēma piecas „Aerodium” dāvanu kartes un katram – „Red Bull”. 2. vietu ieguva RTA komanda „Visi par vienu, viens ne par vienu”. Šī komanda balvā ieguva dāvanu karti uz kino teātra „Silverscreen” 3D filmas apmeklējumam un katram – „Red Bull”. 3. vietu ieguva komanda no Valsts robežsardzes koledžas „Zaļie zirnīši”, kuri balvā saņēma dāvanu karti EUR 15 vērtībā un katram – „Red Bull”.

Ar saviem iespaidiem, kas gūti sacensību laikā, padalījās dalībnieces no komandas „Visi par vienu, viens ne par vienu” Eva un Elīna. Stāsta Eva: „Patika maršruts, kontrolpunkti nebija pārāk grūti. Nepatika tas, ka ne visos kontrolpunktos bija viss līdz galam labi noorganizēts, kā, piemēram, „Klondaikas” kontrolpunktā. Kā ieteikums būtu norādīt sacensību balvas afišā, jo tas stimulētu cilvēkus vairāk piedalīties”. Savukārt Elīna saka: „Man kopumā patika, jo es parasti nemaz nepiedalos tādos pasākumos. Kontrolpunkti likās interesanti, grūtāk bija uzkāpt pēc enerģijas dzēriena, bet padzerties gribējās.”

Ar saviem iespaidiem padalījās arī dalībnieks no komandas „Latgalīši” Verners: „Pirmo reizi piedalos šajās sacensībās. Man principā bija diezgan viegli, patika, lai arī maz komandu bija. Bija tādas dažas aizķeršanas vietas, piemēram, pie „Klondaikas”. Pārējais bija interesanti.”

Lai sportiskām aktivitātēm un radošiem notikumiem bagāts laiks!

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Aigara Abricka un Lauras Kudravskas fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.